Pirkiniai/Paslaugos

Žirklinio keltuvo nuoma: kaip pasirinkti tinkamiausią?

keltuvo nuoma

Žirklinio keltuvo nuoma – vis dažniau pasirenkama paslauga, kuri neįpareigoja pirkti, bet tuo pačiu suteikia galimybę ribotą laiką naudotis kokybiška technika. Su žirkliniu keltuvu saugu ir patogu dirbti aukštyje, todėl šis įrenginys neatsiejamas nuo daugelio pramonės ir statybos šakų. Prieš išsinuomodami šią techniką, turėsite įvertinti daugybę veiksnių, svarbiausias jų – konkreti keltuvo paskirtis. Žinoma, taip pat labai svarbu ir žirklinio keltuvo kokybė, būklė bei aptarnavimo istorija. Žirklinio keltuvo nuoma užtikrina aukščiausios kokybės technikos pasiūlą ir tinkamą aptarnavimą.

Į ką atsižvelgti renkantis keltuvą nuomą?

·         Į žirklinio keltuvo tipą. Rinkoje galite išvysti du šio keltuvo tipus: akumuliatorinį arba dyzelinį. Akumuliatoriniai daugiau naudojami patalpų viduje, dirba tyliai ir neišskiria jokių teršalų. Jais labai patogu manevruoti bei apsisukti net ir siaurose vietose. Darbinis aukštis gali siekti iki 18 metrų. Paprastai prie jų yra sumontuotos grindinio negadinančios padangos. Dyzeliniai keltuvai skirti dirbti ten, kur yra nelygus ar purvinas reljefas. Ypač dažnai matomas statybų aikštelėse. Taip pat galima naudoti atramines kojas  ir dirbti nuožulniose vietovėse. Su tokiais keltuvais galima pasiekti didesnį darbinį aukštį (iki 24 metrų), kelti sunkesnius krovinius (virš 1 tonos) bei saugiai dirbti įvairiomis lauko sąlygomis.

·         Platformos dydį. Šis faktorius itin svarbus, kalbant apie darbuotojų saugumą ir darbų efektyvumą. Pasirinkus žirklinį keltuvą su platesne platforma, galėsite patogiau dirbti ir rečiau keisti keltuvo padėti darbo metu. Renkantis platformos dydį, labai svarbu įvertinti erdvės, kurioje dirbsite, dydį.

·         Specifikacijas. Skirtingi žirkliniai keltuvai pasižymi ir skirtingomis specifikacijomis. Labai svarbu tinkamai įvertinti savo darbo sąlygas ir pagal tai rinktis tinkamą techniką nuomai. Atkreipkite dėmesį į technikos nurodytas svorio bei aukščio ribas. Jeigu sunku nuspręsti, kuris keltuvas jums tinkamiausias, drąsiai konsultuokitės su nuomos įmonėje dirbančiais darbuotojais.

Žirkliniai keltuvai – nepamainomi pagalbininkai, kurie idealiai tinka, vykdant pastatų techninės priežiūros, sandėliavimo, logistikos, elektros instaliacijos, montavimo bei įvairius statybos darbus. Rinkdamiesi tinkamiausią techniką nuomai, labai gerai įvertinkite savo darbo specifiką, reikalavimus ir individualius poreikius. Niekada nebijokite pasikonsultuoti su ekspertais, dirbančiais statybų technikos ir įrankių nuomos punktuose.