Kita

Vyrų išvaizda – kas svarbu?

Esate vyriškosios lyties atstovas? Jei taip, ar daug laiko kasdien skiriate savo grožio priežiūrai? Greičiausiai didžioji dalis vyrų atsakytų neigiamai ir netgi pridėtų vieną kitą riebesnį komentarą. Trumpiau tariant, nemažai vyrų nemėgsta skirti dėmesio savo išvaizdai. Jie mano, kad pakanka vos kartą per dieną palysti po dušu ir retkarčiais nusiskusti barzdą – tai viskas, ko reikia tikram vyrui. Tačiau ar tikrai toks požiūris yra teisingas? Ar tikrai tikras vyras neturėtų rūpintis savo išvaizda? Šiuolaikiniame pasaulyje ne tik moterys, tačiau ir vyrai turėtų pakankamai daug dėmesio skirti savo grožio puoselėjimui. Tik tokiu atveju galima tikėtis didesnio aplinkinių žmonių pripažinimo ir didesnių perspektyvų.

Braun barzdaskutesTaigi, nuo ko reikėtų pradėti ir ką reikėtų daryti, kad mūsų grožio priežiūra būtų efektyvi ir teisinga? Šiuo atveju nesiūlome priešais veidrodį praleisti valandų valandas – tai būtų labai neproduktyvų. Grožio priežiūrai nebūtina skirti visą savo laiką. Svarbiausia, kad būtų pasirinkti tinkamiausi sprendimai. Pavyzdžiui, jei pastaruoju metu pastebite, kad jūsų veido oda labai sausėja, pleiskanoja ir raudonuoja, pats metas pasirinkti jūsų odos tipą atitinkantį kremą. Tai reiškia, kad jūsų odoje nepakanka drėgmės, kuri galėtų pagelbėti apsaugant nuo visų minėtų problemų. Be abejo, įtakos gali turėti ir odos plaukelių skutimasis. Jei skusdamiesi naudojate skutimosi peiliukus, didėja rizika, kad oda sureaguos neigiamai, ką jau kalbėti apie riziką įsipjauti. Norint tokių nepatogumų išvengti, galima naudoti Braun barzdaskutes, kurios jau ne vienerius metus gelbėja daugeliui vyrų.

Be abejo, nereikėtų pamiršti ir lankymosi pas kosmetologą. Žinoma, daliai vyrų tai gali pasirodyti nevyriška, tačiau vėlgi – tai tik stereotipai, kurie neturi jokios reikšmės. Tokius vizitus galite traktuoti kaip lankymąsi pas gydytoją. Kosmetologas įvertins jūsų odos būklę, parinks tinkamiausius odos priežiūros sprendimus, pasiūlys jums geriausiai jūsų odos tipą atitinkančias grožio puoselėjimo priemones ir atliks visas reikiamas procedūras (veido odos valymą, masažą, veido kaukes ir kt.). Kita vertus, tai tikrai ne vienintelės užduotys, kuriomis reikėtų pasirūpinti, todėl pasidomėkite plačiau apie tai, kas svarbu jūsų išvaizdai.