Pirkiniai/Paslaugos

Vyriški batai – svarbiausi patarimai

batai vyrams internetuJeigu visi pasaulio vyrai turėtų išmokti bent vieną stiliaus pamoką – tinkama batų priežiūra būtų įrašyta pirmu numeriu. Nepriklausomai nuo to, jog šiandien daugelis suvokia puikaus įvaizdžio galią, vis dėlto, taip ir norisi mieste sutiktus nepažįstamuosius ir ypač savo draugus ar šeimos narius, paimti už ausies ir pasakyti „Lieki antriems metams“. Kad tokioje situacijoje neatsidurtumėte ir jūs, šiame straipsnyje pasidalinsime, kokie batai vyrams yra tinkamiausi ir ką reikia apie tai žinoti.

Vyriški batai privalo būti vyriški. Paprasta, tiesa? Tačiau, ką tiksliai tuo norime pasakyti? Priklausomai nuo to, kokią žinutę norite perduoti savo darbdaviui, moteriai ar aplinkiniams, tokiu vyru ir turite atrodyti.

Jeigu jūsų stiliaus etalonas ir siekiamybė daug nuveikęs, karjeros aukštumas skinantis profesionalus vyras, meskite šalin nutriušusius batus ir apsilankykite geroje avalynės parduotuvėje. Tokie batai vyrams privalo atrodyti tiesiog nepriekaištingai – kaip ir jūsų pačių gyvenimas. Klasikiniai lengvi juodi odiniai batai čia tiks labiausiai. Pirkdami juos nepamirškite pasikonsultuoti su pardavėja ir įsigyti apsaugines priemones (vašką, tepalą, purškiklį…), skirtas užtikrinti kiek įmanoma ilgesnę batų gyvavimo trukmę. Taip, iš pradžių gali atrodyti, jog kaina didoka – patys batai ir visos priemonės tikrai susideda į nemažą sumelę. Tačiau galvokite plačiau – tai investicija. Tokie vyriški batai leis sužibėti susirinkimų darbe metu, oficialiuose susitikimuose, konferencijose, komandiruotėse. Jų dėka sudarysite puikų įspūdį dar prieš pradėdami kalbėti, o, juk kai jus jau mėgsta, įtikinti savo idėjomis daug lengviau, tiesa?

Jeigu, priešingai, karjera nėra svarbiausia jūsų gyvenimo sritis, ir orientuojatės į nuotykius, aktyvų gyvenimą, laiką su šeima ir draugais, odiniai batai nebus geriausias pasirinkimas. Ar tai reiškia, kad atrodysite prasčiau? Tikrai ne. Sportiniai batai vyrams leis atrodyti tiesiog puikiai ir, svarbiausia, jaustis patogiai visą dieną. Šiuo atveju irgi svarbi kokybė, tinkama priežiūra bei geros kojinės – taip visą dieną išliksite aktyvus ir nekenksite savo kojoms.

Taigi, tam, kad padarytumėte puikų pirmąjį įspūdį, netrinkite plaukų specialia žėlė, verčiau nusivalykite batus. Jų dėka atrodysite puikiai, nepriklausomai nuo to, kokio vyro personažą pasirinksite.