Namai,  Pirkiniai/Paslaugos

Virtuvės baldų gamyba: patarimai, kaip pasirinkti spinteles

Virtuvės baldų gamyba labai svarbi nepriklausomai nuo jūsų virtuvės dydžio ir išplanavimo. Pavyzdžiui, virtuvės spintelių pertvarkymas gali akimirksniu pagerinti jos efektyvumą. Sumaniai suplanavus, perpildytas stalviršis ir prastos saugojimo vietos gali tapti švaresne maisto ruošimo vieta ir įkvėpti naujos gyvybės visiems jūsų namams.

Supažindinsime su naujausiomis naujoviškomis virtuvės spintelėmis, parodysime, ką reiškia moderni baldų gamyba ir paaiškinsime, kaip pasirinkti tinkamą Jums stilių.

Virtuvės išdėstymas

Sprendimas dėl virtuvės išdėstymo yra pirmasis planavimo žingsnis renkantis baldų gamyba. Tiesios linijos ir virtuvės virtuvės išdėstymas geriausiai tinka mažesnėse virtuvėse, o L formos salelės virtuvės su papildoma saugykla yra privalumas didelėms šeimoms ir tiems, kurie mėgsta pramogauti.

Įvertinkite, kur jūsų šaldytuvas, kaitlentė ir indaplovė veiks efektyviausiai, ir naudokite šį išdėstymą kaip savo spintelės išdėstymo pagrindą. Virtuvės dizaino „auksiniu trikampiu“ žinomas plotas tarp šaldytuvo, orkaitės ir kriauklės bus virtuvės intensyvaus eismo zona.

Jeigu norite, kad virtuvės baldų gamyba suteiktų maksimalius rezultatus, siekite kiekvieną tašką išdėstyti taip, kad vienas nuo kito būtų bent du metrai (jei įmanoma), kad sumažintumėte chaosą valgio metu virtuvėje.

Kokia erdvė reikalinga

Apsvarstykite dabartinę virtuvės laikymo padėtį. Kas veikia, o kas ne? Kalbant apie virtuvę, nėra tokio dalyko kaip „per daug saugyklos“, ypač jei esate aistringas pramogų mėgėjas arba turite užimtą namų ūkį.

Nuo pagrindinių prietaisų, tokių kaip orkaitės ir integruoti šaldytuvai, iki visų mažesnių smulkmenų, virtuvės saugyklos prikalimas pakeis funkcionalumą. Tai yra ta virtuvės baldų gamyba ir detalės, į kurias būtina atkreipti dėmesį.

Taip pat apsvarstykite suasmenintus tiek savo plokščių, tiek individualių virtuvės komplektų variantus, kurie sklandžiai sutalpins jūsų prietaisus, kad maksimaliai padidintumėte erdvę ir saugyklą.

Nepamirškite atsižvelgti ir į mažesnius prietaisus, tokius kaip skrudintuvai ir virduliai. Spintelės gali paslėpti suolelio netvarką ir padaryti jūsų virtuvę didesnę, nei yra iš tikrųjų.

Nors atviros lentynos gali atrodyti efektyviai mažose virtuvės erdvėse (pagalvokite apie kulinarinių knygų saugyklą ar gėlių vazą), jei esate linkę palikti netvarkingas spinteles, geriausia rinktis tokią baldų gamyba, kuri suteiks stalčius ir duris.