Internetas/Kompiuteriai,  Kita,  Namai,  Pirkiniai/Paslaugos,  Visuomenė

Video registratoriai

video registratoriaiNorite kelyje apsidrausti nuo įvykių, kuriuose nemaža tikimybė, jog būtų sunku išsiaiškinti kas kaltas? Tokiu atveju jums būtų reikalingi specialūs video registratoriai. Matote, kai kuriose šalyse be šių prietaisų niekas nevažinėja. Ypač Rusijoje tai yra itin aktualus automobiliams skirtas priedas, kuris leidžia lengviau identifikuoti avarijų kaltininkus. Žinoma, Rusijoje ir kelių eismo pažeidėjų yra daugiau, ir vairavimo mentalitetas yra kiek kitoks nei mūsų šalyje, tačiau tai nereiškia, kad turite laukti pirmo įvykio, kol įsitikintumėte, jog tokie prietaisai iš tiesų jums yra reikalingi. Šiuos registratorius siūlo įvairios elektronikos parduotuvės, jų galite įsigyti ir paprastose automobiliams skirtų priedų parduotuvėse, tačiau geriausias pasirinkimas būtų būtent elektroninėje erdvėje.

Ieškant kokybiškų video registratorių, būtina žinoti, kad geriausia juos būtų įsigyt iškart du. Pirmiausia, vienas turėtų būti montuojamas priekyje, o kitas – gale. Priekyje sumontuotas registratorius viską filmuos vairuotojo „akimis“, tačiau nepamirškite, kad gale vaizdas yra stebimas gerokai rečiau, todėl jeigu autoįvykio metu jūs nieko nematysite, viską bus užfiksavęs šis prietaisas. Šių registratorių yra įvairiausių – nuo kokybiškų iki niekam tikusių, todėl jeigu norite maksimalaus saugumo, siūlytume šiems prietaisams negailėti pinigų – tai jūsų saugumo labui.

Nekokybiški video registratoriai yra tie, kurie siūlomi kiniškose el. parduotuvėse. Žinoma, čia reikėtų pasidomėti ir gamintojais, nes kai kurių trečiųjų šalių gamintojai gali pasiūlyti ir itin kokybišką produkciją. Turite žinoti, kad pigiausi ir niekam tikę registratoriai dažniausiai turi ne itin kokybišką kamerą. Pavyzdžiui, perkant už centus, registratorius ko gero filmuos vaizdą itin neryškiai, o tai reiškia, kad auto įvykio metu, jis ko gero negalės užfiksuoti numerių – vaizdas bus per daug blankus. Būtent todėl siūlytume rinktis kokybiškus gaminius – jie tikrai padės išvengti tokių bėdų.

Geriausi registratoriai gali kainuoti ir kelis šimtus, tačiau galite rasti jų ir už keliasdešimt eurų. Viskas priklauso nuo budėjimo laiko. Jeigu jums kasdien už vairo tenka praleisti vos ne visą dieną, jums reikia rinktis brangesnę įrangą – ji filmuos ilgiau. Turite kreiptis į specialistus – jie pasiūlys video registratorių skirtą būtent jums.