Kita

Vestuvių fotografavimo ypatumai: ką reikėtų žinoti?

vestuviu fotografavimasKad vestuvės pavyktų puikiai, reikia įdėti daug darbo ir pastangų. Nieko keisto, kad vedybų planuotojai stengiasi, jog šventei būtų pasiruošta kuo anksčiau. Taip jūs ne tik būsite pasirengę šventei geriau, tačiau ir patirsite mažiau streso tokią svarbią dieną. Tą patį jums pasakys ir patyrę vestuvių fotografai, juk būtina gerai išsimiegoti dieną prieš šventę. Ne tik tam, kad turėtumėte daugiau energijos ir būtumėte žvalesni ilgos dienos metu. Prisiminkite, kad nuotraukose gerai matysis, kuris žmogus pailsėjęs, o kuriam dar trūksta valandėlės miego ar jėgų. Juk vestuvių fotografavimas yra skirtas tam, kad būtų galima kiek įmanoma tiksliau įamžinti jūsų gražius meilės jausmus šią kilnią dieną.

Yra nemažai vestuvių fotografų patarimų, kuriais tiesiog būtina pasinaudoti. Pavyzdžiui, būkite kiek įmanoma ramesni ir laimingi per tokias iškilmingas ceremonijas kaip žiedo užmovimas – šypsokitės, sukaupkite dėmesį į savo meilę. Net jeigu ir nepavyks iš pirmo karto užmauti žiedo, tikrai nieko baisaus. Ne vienam žmogus dreba rankos ir širdis po virpinančios vestuvių ceremonijos ir meilės priesaikos bažnyčioje.

Jeigu planuojate susituokti vasaros sezono metu, tuomet jaunajai tikrai ne pro šalį turėti vėduoklę – ji apsaugos nuo karščio atakų ir taip apsaugos jūsų vestuvinį makiažą. Be jokios abejonės, tai yra ne tik praktiškas dalykas, tačiau ir labai stilingas, todėl nepamirškite, kad galite nušauti du zuikius vienu šūviu. O jeigu nežinote, koks bus oras, galite pasiimti ir nedidelį skėtuką – jis tikrai padės visais kraštutiniais atvejais – jeigu pradės lyti lietus ar negailestingai kepins saulė. Tai ypač aktualu jei švęsite vestuves Lietuvoje Liepos mėnesį, kuomet netrūksta afrikinio karščio bangų.

Nepamirškite, kad reikia suplanuoti ir šampano gėrimą bei fotosesiją su draugais. Po bažnyčios visi svečiai norės jus pasveikinti su ką tik sukurta šeima ir išgerti taurę šampano. Deja, dažnai pasitaiko, kad jaunieji apie tai nebūna gerai pagalvoję ir viskas vyksta ekspomptu. Šampanas traukiamas iš dėžių ar Maximos maišų, geriama iš vienkartinių puodelių, o kartais net ir iš kaklelio. Visa tai parodo nepasiruošimą vestuvėms, o vėliau atsispindi nuotraukose. Pasiruoškite taures, staliuką, kuri pastatysi gražiai netoli bažnyčios. Pasidėkite skanėstų ir mėgaukitės taure gėrimo ir sveikinimais, o ne galvokite kaip išsisukti iš padėties dėl pasiruošimo stygiaus, o po šampano taurės gražiai nusifotografuokite su draugais.

Pastaruoju metu svečiai retai kviečiami į pagrindinę fotosesiją. Su svečiais įprasta fotografuotis prie bažnyčios ir vakarinėje dalyje, kai vėl visi svečiai susirenka ir gali pramogauti nesivaržydami. Sugalvokite pramogų svečiams porai valandų ir patys tik dviese ar tik su artimiausiais draugais lėkite fotografuotis. Taip nuotraukos gausis kur kas gražesnės ir nuoširdesnės.

Kalbant apie šampaną ir kitus alkoholinius gėrimus, reikia nepersistengti bent iki vakaro dalies – juk nesinorėtų visų gražių ir tradicinių ceremonijų atlikti įkaušusiems. Negana to, taip sukelsite papildomo vargo piršliams, liudininkams ir tėveliams. Bet svarbiausia – švęskite nuoširdžiai ir būkite linksmi! Šią dieną jūs esate karališka pora, nes tai gražiausia jūsų gyvenimo šventė!