Kita,  Menas/Kultūra,  Namai,  Pirkiniai/Paslaugos,  Pomėgiai/Laisvalaikis,  Verslas/Ekonomika,  Visuomenė

Vestuviniai žiedai: kokia jų kaina?

vestuvinai ziedaiIeškote žiedų vestuvėms? Jums reikėtų žinoti ir mūsų šalyje vyraujančias tradicijas – anksčiau jaunavedžiai naudodavo savo tėvų žiedus, tačiau dabar viskas yra pasikeitę. Vestuviniai žiedai dabar yra pasirenkami savarankiškai t.y. jie yra užsakomi arba tiesiog perkami juvelyrinėse parduotuvėse. Šių žiedų kainos priklauso nuo daugelio faktorių, tačiau nereikėtų galvoti, kad už keletą eurų gausite gana kokybiškus gaminius. Žiedus reikėtų rinktis pagal kokybę bei metalo sudėtį, taip pat aišku – ir stilių.

Žiedus įprastai poros renkasi atvykusios į juvelyrinių dirbinių parduotuvę. Čia yra randamas didžiulis asortimentas, kuris turi įvairias kainas. Žiedų kaina priklauso nuo metalo, jo kiekio, o taip pat ir priedų. Pavyzdžiui, jeigu žiedai yra stori, tai faktas, kad jame metalo bus daug. Kadangi aukso bei platinos kainos nėra žemos, savaime suprantama, kad ir tokie žiedai jums atsieis nepigiai. Turėtumėte žinoti tai, kad būtent žiedų pirkimo metu nepavyks sutaupyti – jeigu norite kokybės ir ilgaamžiškumo, už juos teks atseikėti nemažą sumą. Kainų atžvilgiu, pigiausias variantas būtų standartiniai auksiniai žiedai bei jokių papildomų priedų bei metalų. Na čia kalbame apie tuos paprastus žiedus, kuriuos turi tėvai, seneliai ir t.t. Tai yra pigiausias variantas.

Kalbant apie kainas, vestuvinių žiedų kaina dažniausiai kyla ir todėl, jeigu tuo metu tauriųjų metalų kainos rinkoje kyla aukštyn. Jūs niekada nematysite, jog parduotuvėje auksiniai ar kiti brangūs žiedai būtų tos pačios kainos – jeigu tądien aukso kaina kyla, savaime suprantama, kad ir žiedai brangs. Metalo kainos, o ypač aukso, niekada nebus pastovios, jos tai kils, tai leisis esant tam tikriems įvykiams pasaulyje.

Žiedai yra brangūs, jeigu jie yra gaminami nestandartiniai. Tai reiškia, kad jeigu yra naudojami kažkokie tai specialūs raštai ar tiesiog papildomas metalas tam, kad tie žiedai atrodytų stilingi ir gražūs, jie bus brangūs. Išskirtiniai žiedai pasižymi tuo, jog jie yra gaminami iš dviejų metalų. Įrastai tai būna auksas bei platina. Šiuos du metalus sujungiant, gaunasi itin gražūs gaminiai, kurių ir kaina bus gerokai didesnė. Viskas priklauso nuo jūsų pasirinkimo – išskirtiniai žiedai vestuvėms bus brangesni negu įprasti standartiniai.