Kita,  Menas/Kultūra,  Pirkiniai/Paslaugos,  Turizmas/Kelionės

Vestuves užsienyje galite organizuoti ir su specialistais iš Lietuvos

vestuves uzsienyjePavasariui atnešus šiltus orus, vis daugiau porų pradeda imtis vestuvių planavimo, tačiau Lietuvoje toks planavimo laikotarpis nėra itin palankus dėl specialistų užimtumo. Žinoma, tai netaikoma jeigu planuojate vestuves užsienyje. Kitą vertus, jeigu norėsite sutaupyti, tai jums vis tiek galbūt bus aktualūs ir Lietuvoje įvairias su vestuvėmis susijusias paslaugas teikiantys specialistai, nes jie gali padėti sutaupyti pinigų ne tik organizuojant, bet ir pasirenkant būtiniausias šios šventės paslaugas. Rinkdamiesi specialistus, kurie atliks foto sesiją užsienyje, jūs galite pamatyti, kad ten fotografai ima daug didesnius užmokesčius, todėl galbūt norėsis kažko pigiau, o pigesnes paslaugas ir teikia būtent specialistai iš Lietuvos.

Įprasta, kad vestuves užsienyje suplanuoti pavyksta ne visiems, nes dažniausiai viskas priklauso nuo turimo laiko planavimui, biudžetas taip pat daro nemažą įtaką, o ir pasirinkti specialistai gali apsunkinti visą organizavimo procesą. Kaip minėjome pradžioje, vestuvių fotografus jums geriausia būtų samdyti iš Lietuvos, tik  jums reikės apmokėti keliavimo kainą arba tiesiog patys turėsite juos nusivežti ir parvežti, jeigu nenorėsite didelių paslaugų įkainių. Verta pastebėti, kad Lietuvoje dirbantys fotografai yra ne ką mažiau profesionalūs nei užsieniečiai, todėl kainos atžvilgiu, tautiečius siūlytume rinktis kiekvienam. Bet, nepamirškite, kad vis dėlto fotografų ir kitų paslaugų teikėjų įkainiai nustatomi pagal darbo apimtis bei sugaištą laiką.

Kiekvienas specialistas paslaugų įkainį paskaičiuoja įtraukdamas ir savo išlaidas bei sugaištą laiką, tad jeigu jūs samdysite fotografą kelioms dienoms, tad būkite pasiruošę mokėti daugiau, nes tie, kuriems prireikia fotografo tik kelioms valandoms, moka gerokai mažesnius įkainius. Užsienyje fotografų yra daug, bet net ir kelių valandų įkainis jums gali būti per didelis.

Kalbant apie specialistus iš Lietuvos, tai jums tiesiog reikia kruopščiai pasidomėti kiekvienu specialistu ir išsiaiškinti pagal ką nustatoma kaina. Vieni fotografai pasiūlys daugiau nuotraukų, kiti – mažiau. Taip pat skiriasi ir teikiamų paslaugų pobūdis – vieni gali atlikti spausdinimo, nuotraukų retušavimo ir kitas paslaugas, o kiti tiesiog atlieka foto sesijas ir atsiunčia nuotraukas – toliau spausdinimu bei jų redagavimu užsiimate patys.