Mokslas/Išsilavinimas

Veidoskaitos analizė parodo tinkamą profesiją

Veidas – tai ne tik identitetas. Tai visa žmogaus istorija: tiek praeitis, tiek dabartis, tiek ateitis. Ši kūno dalis yra individualių savybių, nerastume vienodų net pas dvynius. Kai kurie klientai prašo tveidas.lt veidoskaitos analizės su tikslu sužinoti apie profesiją, kuri jiems tiktų. Ar įmanoma iš veido apie tai pasakyti? Ką dar rodo veidas? Į šiuos klausimus atsako Indrė Balevičiūtė – Bagdonė, kuri skatina išdrįsti pažiūrėti į save.

Kad pradėtume temą, pirmiausiai reikia išsiaiškinti, kas yra veidoskaita („face reading“). Tai yra senovės mokslas, kilęs iš rytų kultūrų, kuris pasako tavo savybes, charakterį, privalumus ir trūkumus vien pagal tavo veido bruožus, raukšles, plaukų augimo liniją. Reikalinga analizuoti visą požymių sistemą, nes nepakanka pažiūrėti į atskirus bruožus ar zonas, kadangi pasitaiko, kad jos viena kitai prieštarauja.

Veido zonų skirtumai veidoskaitoje

Kalbant apie veido zonas, išskiriamos trys skirtingos: tai instinktai, emocijos ir intelektas. Jos pasireiškia pagal atitinkamos veido zonos ilgį ir plotį. Kuo tam tikra veido dalis ilgesnė arba platesnė, tuo didesnį įtaka būtent intelektinio, emocinio arba instinktinio mąstymo. Pasitaiko ir universalių žmonių, kurių visos trys zonos yra pakankamai panašios. Tai reiškia, kad tokie žmonės gali puikiai dirbti įvairius darbus ir bet kokiose pareigose, nes jie tinka visur.

Be zonų, yra ir atskirų veido dalių bruožai: kakta, akys, nosis, lūpos, skruostai, smakras, plaukų augimo linija, kaklas. Tie daug pasako apie profesiją, kokia turėtų žmogus užsiimti. Pateiksime veidotyros pavyzdžius.

Mokytojas

Mokytojo išskirtinis bruožas yra ant lūpų. Žmonės, kurie mėgsta kitus mokyti informacijos ar šiaip, gyvenimo subtilybių, dažniausiai turi atsikišusią viršutinę lūpą. Šis bruožas pas žmogų matomas tik iš šono, tad atkreipkite dėmesį, kai bendrausite su mokytoju. Galbūt jis dirba tą darbą, koks jam labiausiai tinka.

Daktaras

Daktaras – tai žmogus, kuris gydo kitus žmones. Kitaip tariant daktaras yra tam, kad padėtų kitiems. O pagalba kitiems pirmiausiai parodo žmogaus akys – jos yra didelės, atviros. Tad kai nueisite pas savo daktarą, pažvelkite jam į akis ir jums viskas bus aišku.

Pareigūnas, kariškis

Žmonių, kurie dirba jėgos struktūrose, pvz. pareigūnų, kariškių, gaisrininkų, tam tikras bruožas turėtų sutapti. Tai instinktų zona. Šios profesijos žmonės pasižymi stipresne instinktų zona, t. y. platesniu žandikauliu, ypač jos apatine dalimi. Ir tai yra natūralu, nes tokia profesija reikalauja velniško drąsos, ryžto ir rizikos bei streso toleravimo. Stresui toleruoti praverčia storas kaklas (lyginant su veido pločiu).

Išvados apie veidoskaitos analizę dėl profesijos

Veidoskaita – tai iš rytų kilęs mokslas žmogaus charakterio nustatymą, analizuojant veido zonas. Ji gali pasakyti ne tik apie asmens būdo bruožus, bet ir apie jam tinkančią profesiją. Dažniausiai, savo mėgstamą veiklą mes randame intuityviai, bet kartais išdrįskime į savo veidą pažiūrėti veidrodyje ir įsitikinti, ar tikrai darome tai, kas mums patinka.

Veidotyros daugiau nei metus laiko besimokiusi tinklalapio Tveidas.lt įkūrėja Indrė Balevičiūtė – Bagdonė skatina išdrįsti pažiūrėti į save. Juk analizuoti veidą gali būti smagu!