Kita,  Namai,  Pirkiniai/Paslaugos

Vandens valymo sistemos – būtinos! Kodėl?

vandens valymo sistemosNors kartais galima girdėti, kad Lietuvoje vanduo yra švarus ir ne tik reikia nebijoti maudytis atviruose vandens telkiniuose, tačiau ir drąsiai gerti vandenį, visgi, specialistai su tuo nesutinka. Lietuvoje, kaip ir likusioje Europoje, vandens būklė nėra labai gera. Neveltui siūloma įsigyti kokybiškus vandens valymo filtrus. Vandens valymo sistemos – didelis ir inovatyvus žingsnis į priekį jeigu norite gyventi švaresnėje ir sveikatai nepavojingoje aplinkoje.

Kaip vanduo veikia mūsų organizmą?

Žmogus be maisto gali išgyventi 14 dienų. Bent jau taip tvirtina gydytojai. Tuo tarpu jau po 2 parų be vandens žmogus pradeda jaustis labai blogai ir to įtakoje kyla rimtos sveikatos problemos, kurios gali baigtis mirtimi. Vanduo būtinas ne tik žmogui. Jis reikalingas visiems gyviems organizmams. Tiesa, svarbu ne tik tai, kad vandenį geriate, tačiau ir tai – kiek jo išgeriate ir kokios kokybės jis yra. Žmogui per parą rekomenduojama išgerti iki 2 l vandens. Skirtinguose šaltiniuose skaičiai gali kisti, tačiau dažniausiai įvardijamas šis tūris. Tuo pačiu kokybiškos vandens valymo sistemos garantuoja, kad Jūsų geriamas vanduo bus skanus ir sveikas. Valymo sistemos privalumais gali naudotis tiek nuosavų, tiek daugiabučių gyventojai.

Filtrai – tiek geriamam, tiek kitos paskirties vandeniui?

Vandens valymo filtrai dažniausiai įsigyjami siekiant valyti tą vandenį, kurį mes geriame kiekvieną dieną. Taigi, jie dažniausiai montuojami virtuvės patalpoje. Visgi, norint užsitikrinti, kad naudojamas vanduo tikrai kokybiškas – rekomenduojame filtrus montuoti ir vonios kambaryje. Juk patys nepajusdami labai dažnai duše atsigeriame vandens gurkšnį. Taip gyvenant ilgainiui taip pat galima susigadinti sveikatą. Dušo sistemos namams prijungiamos prie filtravimo sistemos gana greitai ir be jokių didelių investicijų.

Pradėkite saugoti savo sveikatą ir kūną kuo anksčiau. Vėliau gailėsitės, kad šio žingsnio nežengėte vakar.

Koks vandens valymo filtras yra geriausias?

Jeigu jau supratote, kad vandens valymo filtras yra labai geras pasirinkimas – laikas nuspręsti, kokį įsigyti. Retas šioje sferoje nedirbantis žmogus daug nusimano apie filtrus. Šiuo atveju konsultacija su specialistais dažniausiai yra paprasčiausias būdas susipažinti su sistema ir pasirinkti geriausius iš geriausių. Juolab, mes čia surašysime gaires – kaip atrasti patį geriausią valymo filtrą.

  • Rinkti galima iš tokių filtrų, kurie montuojami greta namo, kur vanduo per kanalizaciją į jį patenka. Ir tuo pačiu greta įrangos iš kurios vanduo teka, tai šiuo atveju būtų čiaupas, dušas ir t.t.
  • Skiriasi valymo tempai ir priklausomai nuo to – kiek vandens Jums reikia išvalyti kiekvieną dieną – ieškokite ir konkretaus varianto. Žinoma, vandens valymo kiekis remiasi į gyvenančių žmonių skaičių namuose.
  • Dar vienas kriterijus yra garantija, kuri visada suteikiama filtrams. Žinoma, tokiu atveju suteikiama, jeigu perkate iš tikri kokybiškų prekybininkų. Naudinga palyginti skirtingus garantijų laikus ir pasirinkti Jums labiausiai priimtina.
  • Galiausiai ir skirtingos sistemos veikia skirtingai. Jeigu pasiklausite pardavėjo, kaip veikia konkreti sistema – jis yra pasiruošęs Jums paaiškinti.

Geras vanduo – laimingas žmogus. Jeigu norite būti sveikas – privalote savimi rūpintis. Pirmas žingsnis yra pasirūpinti vandeniu, kurį mes geriame ir kurį naudojame kiekvieną dieną. juk nieko nėra svarbiau už žmogaus sveikatą.