Kita,  Pirkiniai/Paslaugos,  Verslas/Ekonomika

Trumpalaikės paskolos turi būti imamos tik blogiausiu atveju

trumpalaikes paskolosŠiuo metu paskolos gavimo procedūra yra itin lengva, tačiau vartotojams pirmiausia siūloma atsižvelgti į tai, jog trumpalaikės paskolos nėra vienas geriausių pasirinkimų norintiems vėliau skolas grąžinti be jokių nesklandumų. Skolintis internetu galima iš daugelio bendrovių, bes visuomet reikėtų rinktis tą kredito teikėją, kuris siūlo ne tik mažiausią palūkanų normą, bet ir ilgiausią kredito grąžinimo terminą. Kuo terminas bus ilgesnis, tuo skolą grąžinti bus paprasčiau. Trumpalaikių paskolų grąžinimas yra gerokai sudėtingesnis, nes dažniausiai per mėnesį klientas turi surinkti visą kredito sumą su palūkanomis. Ilgalaikės paskolos gali būti grąžinamos per gerokai ilgesnį laikotarpį, o svarbiausia – ilgesniems laikotarpiams taikomos ir mažesnės palūkanos.

Ieškodami paskolos, būtinai išnagrinėkite visų kreditorių pasiūlymus. Jeigu jūsų situacija yra individuali ir jums reikia didelės sumos, tai tikrai neturėtumėte kreiptis į trumpalaikes paskolas teikiančius kredito teikėjus. Kodėl? Jeigu jūsų pajamos nėra labai didelės, tai logiška, kad kreditorius trumpalaikės paskolos negalės suteikti jeigu neturėsite daug pajamų. Imant trumpalaikę paskolą mėnesiui turite matyti, jog sekantį mėnesį jūs turėsite grąžinti visą sumą su palūkanomis, todėl jūsų pajamų suma turi būti tokia, kad ji galėtų padengti tokius įsiskolinimus. Jeigu negalėsite padengti tokios sumos, tai kredito teikėjas bus priverstas atmesti jūsų kredito paraišką.

Paskolos gavimui visuomet užtenka pateikti tik kredito paraišką, bet jeigu kalba eina apie labai dideles sumas, tai kartais vien tik paraiškos neužtenka. Kredito teikėjas gali pareikalauti ir turto įkeitimo, o jeigu jo neturėsite, tai vėlgi – paskolos niekas nesuteiks. Reikia paminėti, kad skolindamiesi su užstatu jūs galite tikėtis ir geresnių sąlygų. Tai ypač aktualu tiems, kuriems reikia didelės sumos ilgam terminui. Už užstatą skolinantys kredito tekėjai gali pasiūlyti mažesnę palūkanų normą, kuri vėliau jums leistų išvengti milžiniškų kredito įmokų. Tiesa, kredito įmokų dydis priklauso ir nuo skolinimosi termino – kuo jis trumpesnis, tuo įmokos bus didesnės. Štai kodėl visuomet siūloma pagalvoti apie skolinimąsi gerokai ilgesniam nei vieno mėnesio terminui. Trumpalaikės paskolos neretai būna ir žalingos, tad pasidomėkite jomis prieš skolinantis.