Kita

Tinkamas medinio paviršiaus dažymas. Patarimai

medienos-dazaiMedinio paviršiaus dažymas yra gana dažnas daugelio žmonių atliekamas procesas. Juk dažome ir kambario, ir lauko baldus kai norime, kad jie atrodytų skoningai ir gražiai. Medienos dažai padės išgauti tokią spalvą, kokia Jums atrodo pati gražiausia. Juolab, dažai bus ilgaamžiai, tad naujam gyvenimui galima prikelti net ir labai senus baldus.

Net ir pasirinkus labai kokybiškus dažus reikia nepamiršti, kad tik tinkamai paruošus paviršių galima bus gauti tokį rezultatą, koks Jums labiausiai tiktų. Dažymas nėra toks paprastas procesas kaip galite pagalvoti. Ne veltui egzistuoja ir profesionalai, kurie dirba būtent šioje srityje. Jie žino kaip ir kokiomis priemonėmis reikia dažyti. Jie žino, kaip reikia tinkamai paruošti paviršių, kad dažas sėkmingai užsiteptų.

Kokybiški medienos dažai – viena iš garantijų, kad pavyks sėkmingai padengti paviršių. Tuo pačiu siūlome apgalvoti ir kitus kriterijus, įvertinti kitus mūsų patarimus, kurie gali užtikrinti, kad paviršius bus padengtas tinkamai, atrodys puikiai ir laikysis ilgai.

1. Pirmiausia labai svarbu tinkamai nuvalyti, nušveisti paviršių, kuris bus dažomas. Tai reiškia, kad būtina naudoti specialias priemones. Jeigu paviršius nėra didelis, pavyzdžiui kokio nors baldo, tokiu atveju puikiai tiks ir paprasčiausias švitrinis popierius. Kitu atveju siūlome pasinaudoti elektrinėmis priemonėmis, kurios leidžia paruošti paviršių dažymui. Nepamirškite, kad įrangą visada galima išsinuomoti. Tai yra kur kas pigesnis pasirinkimas.

2. Taip pats siūlome įvertinti ir tai, kad būtina paviršių padengti specialiomis priemonėmis. Dar prieš dengiant dažais – specialios priemonės įsigeria į medieną ir tuo pačiu padeda spalvotiems dažams kur kas geriau prilipti prie paviršiaus. Tokiu atveju užsitikrinsite ilgaamžiškumą.

3. Dažydami naudokite specialius teptukus, kadangi jie taip pat yra labai naudingi norint kokybiškai padengti paviršių. Siūlome volelius, kadangi jais dažyti yra greičiau ir paprasčiau. Tiesa, ne visiems mediniams paviršiams tinka (ypač, kai yra kokių nors papuošimų).

4. Medienos dažai ir yra skirti medienai, tad jeigu dažote būtent šį paviršių – rekomenduojame pirkti konkrečiai medžiui skirtus dažus. Tokiu atveju jie geriausiai pasidengs, atrodys puikiai ir ilgai tarnaus.

5. Kuomet jau padengėte dažais paviršių – siūlome pagalvoti ir apie papildomą apsaugos priemonę, kuri gali užtikrinti, kad dažai tikrai labai puikiai laikysis ir netrupės. Juk bene ir yra didžiausia problema. Ypač kai kalbame apie lauko baldus. Jeigu norite, kad jie atrodytų gražiai ilgą laiką – įsigykite priemones, kurios yra skirtos po dažymo. Jos yra tarsi papildoma priemonė, plėvelė, kuri padeda apsaugoti paviršių nuo neigiamų aplinkos veiksnių.

Ieškodami dažų nepamirškite, kad konsultacija su profesionalu yra labai naudinga. Ypač tokiu atveju, jeigu mažai nusimanote šioje sferoje. Taip pat siūlome nepamišti, kad pirkdami internetu galite labai daug sutaupyti. Tiek laiko, tiek pinigų. Paprasčiausiai, pirkdami internetu galite naudotis filtravimo sistemomis ir nusistatyti konkrečius kriterijus, kurie Jums svarbiausia: dažų kaina, spalva, tirštumas, blizgumas ir panašiai. Internete pirkdamas taip pat kur kas paprasčiau pamatysite akcijas bei nuolaidas, kurios leidžia kokybišką produkciją įsigyti kur kas pigiau.

Medienos dažai – tai kas paprasta, tačiau tuo pačiu ir būtina.