Kita,  Menas/Kultūra,  Namai,  Pirkiniai/Paslaugos,  Pomėgiai/Laisvalaikis,  Žiniasklaida/Leidyba

Teptukai bei kitą tapybos įranga internetu

teptukaiNorite užsiimti tapyba, bet nežinote kokių priemonių jums prireiks? Visų medžiagų bei įrankių įsigijimui siūlytume rinktis el. parduotuves, nes jos šiuo metu siūlo mažiausias kainas. Jeigu jums reikalingi teptukai, tekstilė ar kitos medžiagos, siūlytume jų ieškoti specialiose dekupažo reikmenų el. parduotuvėse. Internete jos siūlo didelį pasirinkimą, todėl čia ne tik teptukus, bet ir specialius dažus įsigysite daug palankesnėmis kainomis. Ieškodami el. parduotuvių, pirmiausia siūlytume negaišti laiko stebint pasiūlymus iš skelbimų portalų – juose ne visada viskas parduodama saugiai.

Internetu jūs visas piešimo priemones galite įsigyti neišleidžiant daug pinigų. Jeigu dar tik ketinate pradėti tapyti, siūlytume į įrankius bei medžiagas neinvestuoti didelių sumų. Dabar minėtos dekupažo reikmenų parduotuvės siūlo net ir mažus kiekius – galite įsigyti net ir po vieną teptuką, dažų buteliuką ar pagrindą paveikslui. Jeigu tapyti ketinate net ne paveikslus, o tiesiog norite kažką dekoruoti, tada jums prireiks ir specifinių medžiagų bei įrankių.

Teptukus, kaip minėjome, jūs dabar pigiausiai įsigytumėte el. parduotuvėse, kurios prekiauja dekupažo reikmenimis, tačiau čia reikėtų pastebėti, kad tose pačiose vietose yra ir didelis dažų pasirinkimas. Čia rasite tiek vandenių, tiek akrilinių, tiek aliejinių dažų, kuriuos naudoti galėsite tapant ant kažkokio paviršiaus. Renkantis dažus, būtinai turite įsitikinti, kad pasirinkti dažai bus tinkami konkretiems pagrindams. Pavyzdžiui, akrilinius dažus dažniausiai naudoja tie, kurie tapo ant drobės, vandeniniai skirti tapybai ant popieriaus, aliejiniai – gali būti skirti įvairiems paviršiams, įskaitant ir medienai. Turite prieš tai pasidomėti kurios medžiagos jums iš tiesų yra reikalingos.

Jeigu tapysite, tarkime – ant dėžučių, tada turėtumėte jas įsigyti tose pačiose vietose, nes visgi – jų čia tikrai rasite už gana neblogą kainą. Tas dėžutes rinkitės pagal dažų kategoriją. Čia rasite tiek medinių, tiek ir popierinių dėžučių įvairiems atvejams. Teptukai čia taip pat yra parduodami įvairiausių apimčių, tad jeigu ketinate pirkti visą tapybos įrangą, siūlytume ją pirkti vienoje vietoje t.y. pasirinktoje dekupažo reikmenų el. parduotuvėje, nes galbūt šitaip sutaupysite pinigų gaudami papildomas nuolaidas.