Pirkiniai/Paslaugos

Tegul mūsų galvose kapų tvarkymas Vilniuje išlieka aktyvus visus metus

Žiemos metu daugelis planuojame ir dėliojamės darbus ateinančiam pavasariui, vasarai ir tolimesniam metų laikui. Visada esame pasiilgę saulės, žemės darbų ir visų kitų reikalų. Nepamirštam ir artimųjų, šeimos narių, draugų. Dažniausiai šaltuoju metų laiku juos ir rečiau lankome, nes tai šaltis neleidžia kelt kojų iš namų, tai ligos, planų nesuderinamumas ar itin nepalankios oro sąlygos. Taip viskas ir nusikelia iki pavasario. Bet tuo tarpu galime sėsti ir pagalvoti ne tik apie esančius gyvuosius, bet ir tuos, kurie jau mus paliko.

Daugelis mūsų turime ir žinome artimųjų kapų, kuriuos reguliariai tvarkome bei esame už juos atsakingi. Tai tikrai didžiulė atsakomybė ir reikia tuo rūpintis. Gerai, jeigu turime pakankamai laiko, sveikatos bei resursų nuolat atvykti į kapines ir pasirūpinti reguliaria tvarka. Tikrai nėra malonu kaskart atvykus rasti netvarkingą kapą, kalnus nukritusių rudeninių lapų, vasarą užžėlusį kapą ar tiesiog visokiausių vėjo prineštų šakų. Nesmagu atvykus kapo aplankyti pavasarį ant jo rasti dar nuo Vėlinių likusias žvakes. Norisi, kad kas nors kitas tokius darbus atliktų reguliariai. Gera žinia ta, kad galite šiuo klausimu kreiptis monumentas.lt nurodytais kontaktais, nes šios įmonės darbuotojai yra atsakingi, kad kapų tvarkymas Vilniuje būtų vykdomas reguliariai ir tuomet, kai tik Jūs užsakysite šiuos darbus. Jeigu norite, galima ir po kapų sutvarkymo palikti norimų gėlių ar uždegti žvakelę.

Taip jau atsitinka šiais laikais, kad dažnai gyvename kitame mieste ar net šalyje ir negalime reguliariai atvykti aplankyti artimųjų kapų. Kapų tvarkymas Vilniuje tampa šiokia tokia prievole ir ne visada ją pavyksta tinkamai įgyvendinti, todėl ir yra siūloma patikima pagalba, kai galite šias paslaugas užsakyti. Ji tikrai reikalinga bei būtina ne tik svarbiausių švenčių metu, bet ir dar keletą reguliarių kitų datų per metus. Tai gali būti tiek generalinis kapų sutvarkymas, tiek ir vienkartinis, kai yra sutvarkoma visa kapavietė, išvalomas paminklas bei antkapis, visada pasirūpinama augalais. Taip pat galimas ir proginis vienkartinis kapo sutvarkymas, kai jis reikalingas prieš įvairius paminėjimus arba tam tikras šventes, sukaktis. Daugiau informacijos – monumentas.lt.