Kita

Suknelės: apie metų laikus ir įvaizdžio detales

sukneleNemaža dalis moterų teigia, kad suknelės – labai universalus drabužis, nesutinka bet kada ir  bet kuriai dailiosios lyties atstovei, nepriklausomai nuo jos amžiaus ar užimamų pareigų. Iš tiesų būtų galima sutikti su šia nuomone, tačiau vertėtų patikslinti, jog šiandien suknelės sudaro šimtatūkstantinį asortimentą, todėl labai svarbu žinoti, kada ir kokia suknelė tinka labiausiai. Tai nuspręsti galima atsižvelgiant į tam tikrus veiksnius, tačiau jų yra labai daug, todėl šį kartą apsistosime ties vienu – metų laikais: ne tik sužinosime, kokia suknelė labiausiai tinka dėvėti vasarą ar žiemą, bet ir kokias įvaizdžio detales derėtų rinktis.

Vasara
Vasara yra bene pats tinkamiausias metas dėvėti sukneles, tad būtent šiam metų laikui derėtų rinktis lengvus ir plonus šio tipo apdarus. Maža to,  reikia  prisiminti ir tai, kad vasarą termometro stulpelis pakyla itin aukštai, tad pirmenybę reikėtų teikti suknelėms kurioms yra pasiūlos iš natūralių ir plonų audinių, puikiai tiks medvilninės ar lininės suknelės. Kalbant apie spalvų paletę, reikia akcentuoti, kad atėjus vasarai tinka visų spalvų suknelės, tačiau pirmenybę reikėtų teikti šviesių, pastelinių spalvų suknelėms, taip pat puikiai tiks ir ryškios, puoštos įvairiais ornamentais. Vasara – pats geriausias metas dėvėti būtent tokias sukneles. Taip pat būtina akcentuoti ir tai, jog būtent šiuo metų laiku didelė dalis žmonių traukia prie jūros, tad dailiosios lyties atstovės tokiu atveju turi ir dar vieną pasirinkimą. Tai – paplūdimio suknelės, kurios būna ypač lengvos, spalvotos bei ryškios.

Ruduo
Atėjus rudeniui  norisi šilumos bei jaukumo, tad lengvos ir plonos suknelės dažniausia lieka kabėti spintose, o dėvėjimui tinka šiek tiek storesnio audinio suknelės, kurios apgaubs malonia šiluma.

Žiema
Jei rudenį norisi šilumos ir jaukumo tai atėjus žiemai, šis  poreikis tampa dar didesniu. Būtent žiemai idealiai tiks vilnonės, storo audinių, ilgos suknelės, o papildomos šilumos suteiks storas spalvingas šalikas ar stilinga liemenė. Beje, dažnai tenka išgirsti nuomones, kad šaltieji metų laikai – ruduo ir žiema, nėra tiek periodai, kuriais būtų galima pasipuošti ir puikai atrodyti. Belieka tik paneigti tokią nuomonę ir pasakyti, kad egzistuoja tikrai ilgas sąrašas detalių, kurios ir rudenį, ir žiemą leis jums susikurti puikų įvaizdį. Tai – masyvūs papuošalai, spalvingos skraistės ir šalikai, stilingos rankinės ar kuprinės, saulės akiniai.

Pavasaris
Pavasaris mūsų šalyje tikrai nelepina šiluma, tačiau tai nėra priežastis nedėvėti suknelių, juo labiau, kad jų pasirinkimas, tinkančių dėvėti šiuo metų laiku, yra labai platus. Beje, jei žiemą ir rudenį pirmenybę esate linkusios teigti tamsesnių spalvų suknelėms, tai pavasaris yra puikus metas rinktis ryškesnius bei spalvingesnius apdarus.

Na, o pabaigai – dar keletas pastebėjimų. Internetinės parduotuvės –  puikus suknelių šaltinis, kuriame rasite pasirinkimų bet kuriame metų laikui. Dar viena idėja: mokate puikiai megzti? Tokiu atveju belieka tik pridurti, kad galite nusimegzti unikalią rankų darbo suknelę, kuri tiks žvarbiam rudeniui ar snieguoti žiemai. Norite dar išskirtinesnio įvaizdžio?  Pasigaminkite ir vieną kitą aprangos detalę- minkštą šaliką ar stilingą skraistę.