Kita,  Namai,  Pirkiniai/Paslaugos,  Pomėgiai/Laisvalaikis,  Turizmas/Kelionės

Sodybos nuoma

sodybos nuomaMūsų šalyje yra nemažai kaimo turizmo sodybų, kurios skirtos tiek poilsiui, tiek ir šventėms, bet pastebima, kad retas žmogus žino, kad tokios vietos veikia ištisus metus. Tai reiškia, kad sodybos nuoma galima pasinaudoti ne tik vasaros laikotarpiu, bet ir esant žiemai, rudeniui ar pavasariui. Kiekvienu metų laiku tokios vietos yra nuomojamos pagal grafiką, todėl pailsėti galite ruoštis ne tik karštomis dienomis, bet ir esant šalčiui. Būtina pabrėžti, kad skirtingais metų laikotarpiais skiriasi tik siūlomų pramogų gausa – žiemos metu, aišku, sunku bus rasti vandens pramogas, todėl čia yra siūlomi ir kiti užsiėmimai. Visos sodybos yra kažkuo skirtingos, todėl prieš išsinuomodami ją, būtinai paklausinėkite sodybos šeimininkų dėl visų galimų pramogų.

Vėsesniais orais sodybos nuoma naudojamasi norint pailsėti ir kartu pasimėgauti pirties, saunos, karšto kubilo pramogomis. Tai yra pagrindiniai privalumai žiemos ir kitais vėsesniais laikotarpiais. Dauguma sodybų siūlo šias pramogas, bet aišku – prieš nuomojantis, būtina pasiteirauti ar tos pirtys iš tiesų yra, nes kai kurios sodybos yra skirtos tik šventėms be vidaus pramogų t.y. jose dažniausiai būna tik pokylių salės bei miegamieji numeriai. Reikėtų pabrėžti tai, kad žiemos metu sodybą galima išsinuomoti net gi pigiau, nes vasaros metu dažniausiai tos sodybos yra išnuomojamos švenčiantiems vestuves, o žiemos metus vestuves švęsti nori ne visi. Būtent dėl pasyvumo vėsesniais orais sodybų nuomos kainos gali nukristi.

Kas liečia nuomą žiemos metu, reikėtų rinktis sodybą pagal savo poreikius bei tikslus. Jeigu ketinate švęsti, jums reikės erdvios sodybos, o jeigu norite tik pailsėti, galite rinktis ir kiek kitokiu variantus. Kiekvienu atveju reikėtų pasidomėti ką siūlo pasirinkta sodyba. Švenčių atveju, jums labiausiai turėtų būti aktualios maitinimo paslaugos, erdvi pokylių salė, miegamosios vietos ir galbūt kitos papildomos pramogos. Poilsiui galite rinktis ir tas sodybas, kurios yra nuomojamos tik pagal numerius. Tai reiškia, kad poilsiui galite išsinuomoti ir kambarį, bet tuo pačiu galėsite pasinaudoti ir pirtimi ar kitomis panašiomis paslaugomis, jeigu pasirinkta sodyba jas siūlo.