Kita,  Namai

Skydinių namų pliusai: pasirinkite profesionalumą

skydiniai namaiJeigu svajojate apie nuosavus namus, tačiau galvojate, kad jūsų svajonė niekada negali būti įgyvendinama dėl finansų bei kitų aspektų, siūlome pagalvoti apie skydinių arba kitaip karkasinių namų statybą, kuri šiuo metu Lietuvoje sulaukia labai daug dėmesio. Skydinių namų statyba turi daug pliusų, kurie būtent ir nulemia populiarumą.

Karkasinių namų pliusai

Atskleisime karkasinių namų privalumus, kad Jums būtų paprasčiau nuspręsti bei teisingai pasirinkti.

 • Kaina. Karkasiniai namai yra pastatomi beveik per pus pigiau nei kad įprasti namai. Tai lemia funkcionalus medžiagų panaudojimas. Daugelis žmonių džiaugiasi, kad gali gauti aukštos klasės kokybę už prieinamą kainą. Jeigu ieškote ekonomiško varianto – skydinių namų statyba Jums puikiai tinkamas variantas.
 • Greitis. Galima džiaugtis ir tuo, kad skydiniai namai pastatomi tikrai labai greitai. Taigi, nereikės ilgai laukti savo naujų namų. Jais džiaugtis galėsite vos po keli mėnesių statybos ir pilno įrengimo.
 • Medžiagų panaudojimas. Statant šio pobūdžio namus sunaudojamos beveik 98 procentai medžiagų. Tai reiškia, kad ne tik pigiai gausite namus, tačiau taip pat nereikės samdyti kompanijos, kurios darbas pasirūpinti po statybų likusiomis medžiagomis.
 • Funkcionalumas. Šio tipo namai gali būti dekoruojami pagal Jūsų poreikius. Reiškia, kad jiems puikiai tiks bet kokio pobūdžio stogas bei vidaus apdaila. Tiek langai iš plastiko, tiek iš medžio. Tiek čerpių, tiek plieno stogo danga. Taip pat esant poreikiui namas gali būti perstatomas iš vienos vietos į kitą.
 • Ilgaamžiškumas. Jie tarnauja lygiai tokį pat laiko tarpą, kaip ir įprasti namai. Pasistačius bent jau 100 metų neteks sukti galvos dėl rimtos rekonstrukcijos. Taigi, užtikrinamas ir komfortabilumas.
 • Estetika. Galiausiai, galima pasidžiaugti ir tie, kad šie labai estetiniu atžvilgiu labai puikiai atrodo. Juk norisi gyventi ne tik patogiuose, tačiau tuo pačiu ir gražiuose namuose.

Kaip pasirinkti darbų rangovą?

Siekiant kokybės reikia pasirinkti gerus savo srities profesionalus, kurie sugebėtų patenkinti Jūsų poreikius. Paieškoms reikia skirti kuo daugiau dėmesio. Tokiu atveju būsite tikras, kad atrasta kokybė visiškai patenkins poreikius. Svarbiausia, kad pastarieji būtų suderinti su galimybėmis.

 1. Kaina. Nusistatykite pinigų sumą, kurią galite skirti tiek paslaugas teikiantiems asmenims, tiek priemonėms, kurios reikalingos namų statybai.
 2. Atsiliepimai. Internete naudinga perskaityti kitų žmonių atsiliepimus apie jiems suteiktas paslaugas. Tai gali padėti apsispręsti bei teisingai pasirinkti.
 3. Komanda. Platesnis susipažinimas su komanda padeda suvokti, kokios srities specialistai Jūsų laukia ir ar visi užtektinai kvalifikuoti.
 4. Įranga. Puiki statybininkų komanda turi visą reikalingą įrangą. Ji padeda darus atlikti ne tik kokybiškiau, tačiau ir greičiau.
 5. Sąlygos. Būtinai detaliai perskaitykite sutarties sąlygas. Tai Jums padės suprasti, ką gausite ir kokiais atvejais galite kreiptis dėl iškilusių problemų.
 6. Pavyzdžiai. Statybininkai parodys pavyzdžius, kuriuose šiuo metu yra realizavę. Pasižiūrėkite. Galbūt tai bus pagrindinė priežastis padėsianti jums apsispręsti.

Skydinių namų statyba – šiuolaikiško žmogaus pasirinkimas. Džiaukitės pasiūlomis ir vertinkite galimybes. Tegul jos padeda Jums suskurti savo namų židinį, kuriame susiplanuosite šviesią ateitį.