Kita,  Pirkiniai/Paslaugos,  Verslas/Ekonomika,  Visuomenė

Saugus rankinukų bei kitų prekių įsigijimas

rankinesNorite saugiai pirkti rankines internetu, tačiau labiausiai baiminatės, kad liksite apgautos itin gudrių sukčių? Apgavysčių internete pasitaiko įvairiausių – vienos moterys negauna savo užsakytų prekių, kitos gauna jas, tačiau ne tokios kokybiškos būklės kokios buvo tikėtasi. Pirmiausia reikėtų suprasti, kad rankinukus internetu pirkti galite saugiai, o tai padaryti lengviausia būtų tada kai viską užsisakytumėte iš žinomiausių ir labiausiai patikimų parduotuvių. Viena iš tokių – Lignesa.lt, kurioje pardavinėjami rankinukai ir delninkukės, o taip pat galite įsigyti ir drabužių ar net lagaminų. Pabrėžiame kaip reikėtų išvengti visų galių apgavysčių perkant šias prekes nežinomose parduotuvėse ar tiesiog iš kažkokių asmenų.

Didžiausia dalis vagių yra apsistoję ties skelbimų portalais – juose lankosi begalė žmonių, tiek protingų, tiek ir labai naivių. Kai perkate internetu, niekada nebūkite įsitikinę, kad viskas praeis sklandžiai, tiesiog turite būti budrios. Skelbimų portaluose nesąžiningus ir galbūt sukčiaujančius pardavėjus galima identifikuoti labai paprastai – skelbimai rodo, kad jie prekiauja garsių firmų rankinėmis, o jų kainą šie asmenys nustato nesuvokiamai mažą. Pačios pagalvokite – kas parduos kokybišką, tuo labiau populiariausią produkciją, kuri realiai kainuoja brangiai, už itin mažą kainą? Atsakymas – niekas. Tokios antraštės dažniausiai naudojamos tais atvejais, kai norima prikaustyti naivių žmonių dėmesį – kas gi nesusidomės labai pigiomis ir kokybiškomis prekėmis ar ne? Tai yra vienas iš signalų, tad jeigu matote absurdiškai mažą rankinės kainą, tai turėkite galvoje, kad galbūt su šituo pardavėju ne viskas yra gerai.

Tam, kad būtumėte saugios – teiraukitės apie parduodamą produkciją. Trumpai tariant, kai kurių prekės ženklų rankinės negali būti pardavinėjamos paprastų parduotuvių – tokios prekyvietės turi būti įsigijusios franšizę ir t.t. Tad galiausiai jums kils klausimas – iš kur gi tą garsių firmų produkciją gauna pardavėjas? Trumpai ir aiškiai galime pasakyti, kad dažniausiai tai būna ne originali produkcija, o būtent plagiatai, kurie tikrai nebus kokybiški. Būtinai teiraukitės kodėl kaina yra tokia maža ir paklauskite ar yra išrašoma sąskaitą už įsigytas prekes. Jeigu pardavėjas jums nepateikia sąskaitos faktūros apmokėjimui, o tiesiog duoda banko sąskaitą – jis tokia veikla užsiima nelegaliai ir turbūt jums bus bandoma įkišti nekokybiškas rankines ar kitas prekes.