Pomėgiai/Laisvalaikis

Puikiai tinkantis apatinis trikotažas

maudymosi kostiumeliaiRenkantis apatinį trikotažą, gali apsisukti galva nuo pasirinkimo gausybės. Vis dėlto yra keli svarbiausi patarimai, kurių turėtumėte laikytis. Šiame straipsnyje pasidalinsime, ką turėtumėte žinoti siekdamos užtikrinti, jog apatinis trikotažas moterims ar maudymukai vasarą atrodytų nuostabiai.

Visų pirma, turėtumėte nustatyti savo figūros tipą. Jį žinodamos tinkamus apatinius drabužius išsirinksite daug lengviau. Pateikiame pagrindinius moterų figūrų tipus:

  • Berniukiškas. Tipas pasižymi tobulomis kojomis, tiesia figūra ir liemens nebuvimu. Tam, kad suteiktumėte tokiam tipui švelnumo ir moteriškumo, rinkitės liemenėles su įvairiais raukiniais ir pagražinimais.
  • A (arba kriaušės) tipas. Ploni pečiai, paprastai nedidelė krūtinė, ryškus liemuo ir platūs klubai. Norėdamos užmaskuoti didesniąją apatinę kūno dalį, rinkitės tamsios spalvos kelnaites. Plonos liemenėlės petnešėlės padės pabrėžti dailų raktikaulį ir pečius, ir tai tarsi išlygins kūno proporcijas.
  • Smėlio laikrodžio tipas. Šis itin moteriškas sudėjimas pasižymi itin ryškiu liemeniu, didesne krūtine ir platesniais klubais. Jums tiks įvairių spalvų apatinis trikotažas ar maudymukai. Svarbiausia prilaikyti krūtinę – tad rinkitės tobulai jums tinkančias liemenėles.
  • Obuolio tipas. Jūsų privalumas – kojos, trūkumas – atsikišęs pilvas. Pastarąjį užmaskuosite aukštesnio liemens kelnaitėmis ar pasirinkdamos vientisą maudymuką.
  • Pilnas tipas. Šiuo atveju svarbiausia žaisti simetrija ir spalvomis, tuo pačiu užtikrinant, kad apvalumai yra gerai prilaikomi.

Taip pat, norėdamos sužibėti paplūdimyje, rinkitės šį sezoną madingiausias spalvas. Prigesinta geltona – puikus pasirinkimas.

Nepamirškite ir paplūdimio aksesuarų – skaros, talpios rankinės, akinių nuo saulės. Visos šios detalės kuria tobulą visumą ir leidžia atrodyti itin stilingai. Net ir neturėdamos tobulo kūno (o kas jį turi?), galite priversti visas akis nukrypti į jūsų pusę. Svarbiausia tinkamai suderinti, rodos, nereikšmingas smulkmenas ir pasieksite iš tiesų efektingą rezultatą.

Taigi, artėjant vasarai, maudymosi kostiumėliai ar apatinis trikotažas tikrai neturėtų tapti pagrindine nerimo priežastimi. Žinokite savo figūros tipą, drabužių dydį, tai, kas šį sezoną madingą ir atkreipkite dėmesį ir detales. Tačiau net ir tai nėra taip svarbu, kaip vidinis džiaugsmas ir pasitikėjimas savimi, kurio nenusipirksite jokioje apatinio trikotažo parduotuvėje. Tad būkite drąsi.