Pomėgiai/Laisvalaikis

Protų kovos yra puikus laisvalaikio paįvairinimo būdas

Šiame straipsnyje pateiksime keletą labai vertingų patarimų, kaip gali būti ruošiami klausimynai, kai yra rengiamos protu kovos. Kaip turbūt jau girdėjote (o galbūt ir dalyvavote), pastaroji pramoga vis greičiau populiarėja mūsų šalyje, pritraukdama begalę susidomėjusių žmonių, kurie trokšta paįvairinti savo kasdienybę ir puikiai praleisti laiką. Šių patarimų dėka tokius smagius žaidimus galėsite surengti ir savo šeimos arba draugų rate.

Protu kovosPirmiausia turėtumėte gerokai pasistengti kuriant pačius geriausius klausimus. Kad visą tai būtų paprasčiau įgyvendinti, paieškokite kokybiškos informacinės medžiagos ir išsirinkite iš jos įvairaus sudėtingumo klausimus. Tuomet prieš pradėdami protų kovų vakarą, savo auditorijai ar draugų ratui užduokite po kelis skirtingo lygio klausimus tam, kad žinotumėte, kokio sudėtingumo užduotis bus verta pateikti.

Sugalvokite, kaip apdovanosite vakaro nugalėtojus. Jei, tai artimų draugų susibūrimas, prizo klausimą galite aptarti tarpusavyje. Tai leis išrinkti visiems puikiai tinkančią dovaną, dėl kurios kiekvienas iš vakaro dalyvių norės kaip reikiant pasistengti.

Kad protų kovos neprailgtų uždavinėjant tokio paties pobūdžio klausimus, pasistenkite žaidimą paįvairinti. Puikus būdas tai padaryti – žaidimą suskirstyti į skirtingos tematikos etapus, pavyzdžiui, muzikos, kino, televizijos, istorijos ir kt. Suteikdami didesnę klausimų įvairovę galėsite būti tikri, kad jūsų surengto vakaro publika puikiai praleis laiką ir nuoširdžiai džiaugsis kiekviena akimirka.

Tinkamai suplanuokite visą protų mūšį. Gerai apgalvoję kiekvieną klausimą ir atsakymą nuspręskite, kaip vyks visas žaidimas. Nustatykite kiek truks protų kovų raundai ir kokio ilgio bus pertraukos. Žinoma, pasirūpinkite, kad vakaro metu netrūktų vaišių ir gėrimų – juk nenorite, kad jūsų svečiai liktų alkani.

Be abejo, prieš pradedant žaidimą, būtina savo auditorijai išdėstyti visas taisykles, kuriomis pasižymi protų kovos. Tuomet suteikite penkias minutes, kad komandos įsisavintų būsimo žaidimo eigą ir pradėkite žaidimą. Jei iki šiol niekuomet to nebandėte, nėra ko abejoti, kad vos po vieno surengto protų kovų vakaro, tiek jūs, tiek ir jūsų artimieji bei draugai susižavės šiuo laisvalaikio praleidimo būdu, kuris labai greitai taps reguliaria ir visų laukiama pramoga.