Kita

Prižiūrėkite ne tik savo odą, bet ir plaukus

Galbūt pastebėjote, kad savo veido odai skiriate kur kas daugiau dėmesio nei tuo tarpu plaukams? Tai pakankamai dažna problema. Jau nuo seno žmonės daugiau susitelkia į kitų kūno vietų priežiūrą. Tačiau tokius įpročius reikėtų pakeisti. Mūsų plaukus lygiai taip pat kaip ir odą kasdien veikia įvairūs neigiami aplinkos veiksniai, todėl jei kruopščiai rūpinamės savo oda, kodėl turėtume apleisti plaukus ir galvos odą? Todėl nėra ko abejoti, kad plauku prieziura yra viena iš svarbiausių mūsų grožio puoselėjimo sudedamųjų dalių. Taigi, nuo ko reikėtų pradėti? Ką reikėtų daryti, kad mūsų plaukai visuomet išliktų sveiki ir žvilgantys? Kokios plaukų priežiūros priemonės yra geriausios?

Plauku prieziura

Visų pirma rekomenduojama pradėti nuo individualių aspektų, pvz., jūsų plaukų tipo. Kiekvieno žmogaus plaukai skiriasi. Vienų žmonių galvos oda yra labai riebi (t.y. pastebima aktyvesnė riebalinių liaukų veikla), todėl plaukai būna linkę riebaluotis. Tuo tarpu kiti žmonės susiduria su išsausėjusiais ir garbanotais plaukais. Ir tai tik keli pavyzdžiai iš daugelio. Todėl jei nustatysite savo plaukų tipą, bus paprasčiau pasirinkti efektyviai veikiančias plaukų priežiūros priemones.

Jei klausite, kokios priemonės būtų tinkamiausios, vienareikšmiškai atsakyti yra sudėtinga. Kaip žinia, šiuolaikinėje kosmetikos ir grožio priežiūrai skirtų prekių rinkoje yra labai daug skirtingų pasirinkimų, todėl galite rinktis iš plataus asortimento. Galite neabejoti, kad rasite daug tokią produkciją gaminančių kompanijų, kurios per daugelį metų yra spėjusios pelnyti labai gerą vardą. Todėl įvertinkite pagrindinius profesionalias plaukų priežiūros priemones kuriančius gamintojus ir pasirinkite tinkamiausius produktus, galinčius palengvinti plaukų priežiūrą ir paversti ją efektyvesne.

Be abejo, vien tik grožio priežiūros priemonės nepadės pasiekti norimo rezultato. Ne ką mažiau svarbu ir tai, kaip naudosite turimas priemones ir kokiu būdu tai darysite. Pavyzdžiui, galvą turėtumėte trenkti ne rečiau kaip kas dvi dienas. Jei jūsų plaukų tipas yra riebus, tuomet juos trenkite kartą per dieną. Tai padės pašalinti riebalų perteklių ir išsaugos tinkamą plaukų būklę. Taip pat turėtumėte naudoti ne tik jūsų plaukų tipą atitinkantį šampūną, tačiau ir kondicionierių.