Kita

Prieš perkant sapnininką

SapnininkasJeigu kasdien sapnuojate ką nors įdomaus, ką nors pranašiško, pamokančio ar šiaip įkvepiančio, ir jei vadovaujatės savo sapnais, jų reikšmėmis gyvenime, turbūt sapnininkas yra neišvengiamas jūsų kasdienybės palydovas. Sapnininkų galima rasti visur – jų gausu ir internete, daug jų ir spausdintų, įvairaus didumo, storumo, paveiksliukų gausumo knygų pavidale. Jei namuose jau turite sapnininką knygos pavidale, turbūt į internetą pasitikrinti sapno reikšmės užsukate retai. Ir atvirkščiai – jei internete galima rasti, ką gi reiškia jūsų sapnas, kam tada jums spausdintas variantas. Tačiau ne viskas taip paprasta.

Iš tikrųjų, viskas kur kas paprasčiau. Tiek sapnininkai internete, tiek ir atspausdinti knygų pavidale retai (na, kartais juk pasitaiko atsitiktinumų) kažką realesnio pasako apie jūsų sapną. Žinoma, sapnuoti jog šalta, greičiausiai ir reiškia, jog jums šalta miegoti. Arba sapnuoti, jog dūstate, trūksta oro, didelė tikimybė kad tai tą patį reiškia ir realybėje. Tas pats galioja ir kitiems fiziologiniams pojūčiams. Tas galioja ir seniems prisiminimams, ilgesiui, sapnuose dažnai atsispindi norai, dienos potyriai. Tačiau vargiai sapnai gali papasakoti apie ateitį, išmokyti gyventi ar net padėti laimėti milijoną. Žinoma, visada galioja aukščiau įvardyta atsitiktinumų nulemta išimtis.

Bet jei vis tik svarstote, ar nusipirkti sapnininką, būčiau linkęs patarti teigiamai. Spausdintas žodis – visuomet maloniau. Juo labiau, kad būna ir tikrai mažų formatų knygučių, kurias visuomet galima turėti su savimi. Ir tuomet net trumpam nusnūdę autobuse, likę nakčiai svečiuose ar kelionėje galėsite pasitikrinti, o ką gi apie jūsų sapną rašo sapnininkas. Dažnai įdomu ir pasitikrinti, kaip spausdintas sapnininkas skiriasi nuo internetinio. Pavyzdžiui, būna atveju, jos sapnuoti avižas reiškia ateityje suplyšiančius batus, bet kitur tai reiškia ir naujų rogių įsigijimą. Ir šiuo atveju skirtumas tikrai svarbus – vien žinodami, kad reikia pirkti roges, jūs po ranka neturėsite atsarginių batų tuo metu, kai jų jums labiausiai reikia.

Iš to seka gana paprasta išvada. Sapnininkas – knyga turi savo prasmę jau vien tik dėl reikšmių įvairovės. Ir, minėto pavyzdžio apie atsarginius batus atveju, tai gali reikšti išgelbėtą jūsų reputaciją svarbaus susitikimo metu. Tad prieš perkant būtina žinoti paprasta dalyką – jeigu jums su sapnų reikšmių aiškinimu gyventi smagiau, tuomet pirkite, jei ne – tuomet ne. Išimtis gali būti dovana.