Kita,  Pirkiniai/Paslaugos

Prezervatyvai DUREX padės sumažinti išlaidas apsaugai

prezervatyvai durexGalvojate kurie prezervatyvai padėtų maksimaliai apsisaugoti lytinių santykių metu? Be abejo, kad prezervatyvai DUREX būtų dažniausiai siūlomas pasirinkimas, tačiau daugelis vyrų šias apsaugos priemones keičia kitomis vien dėl to, kad kainos šių gaminių yra nemažos. Taip, šių prezervatyvų kaina yra kiek didesnė, tačiau didžiausia klaida yra ta, jog tokius prezervatyvus vyrai perka prekybos centruose – juk ten visuomet kainos yra didžiausios. Jums reikėtų ieškoti alternatyvių vietų. Šiuo atveju el. parduotuvės gali pasiūlyti žymiai geresnes kainas, kurios tikrai neprivers galvoti, jog reikėtų rinktis kažkokio kito prekinio ženklo prezervatyvus. Norintiems maksimalaus saugumo, šiuos prezervatyvus rinktis būtina, nes jie yra labiausiai patvarūs.

Vyrai prezervatyvus pagal mažiausią kainą renkasi todėl, kad prekybos centruose net vienas prezervatyvas gali kainuoti gana brangiai, o jeigu lytinis gyvenimas yra itin aktyvus, tai ir per savaitę susidarytų nemažos išlaidos. Bet, kaip jau minėjome, šiuos garsių prekinių ženklų prezervatyvus pirkti reikėtų ne prekybos centruose, ne vaistinėse, o būtent internete. Internetinės prezervatyvų parduotuvės siūlo daug mažesnes kainas už tuos pačius gaminius, o jeigu dar perkami ir nemaži kiekiai, tai kainos vėlgi – leidžiasi žemyn. Tai ypač aktualu turėtų būti tiems, kurių lytinis gyvenimas yra labai aktyvus.

Internetu prezervatyvus perkantys vyrai sutaupo gana nemažai pinigų, tuo labiau, kad internete yra ir gausesnis pasirinkimas. Kalba eina ne apie prekinius ženklus, o būtent prezervatyvų rūšis. Jeigu jums nusibodo eiliniai lytiniais santykiai ar tiesiog nepatinka naudoti standartinius prezervatyvus, tai jūs tiesiog galite rinktis tokius gaminius, kuriuos užsidėjus, net nejusite jų viso lytinio akto metu. Kai kuriuose prezervatyvuose specialiai dedami ir lubrikantai bei įvairūs geliai, kurie padidina malonumą abiem pusėm.

Renkantis prezervatyvus, tikrai nereikėtų dairytis į mažiausios kainos produktus, nes dažniausiai jie būna nekokybiški, o tokių prezervatyvų naudoti be abejo nereikia, nes tada atsiras didesnė tikimybė, jog sulauksite nepageidaujamų pasekmių. Ypač svarbu akcentuoti, kad prezervatyvai yra puikiausia ir bene geriausia priemonė atsitiktinių lytinių santykių atveju, kai seksu užsiimama su nepažįstamu žmogumi.