Pirkiniai/Paslaugos

Populiarėjantis papuošalas – vyriški žiedai

Kuo nustebinti mylimą vyrą? Jiems dažnai pritrūkstame dovanų idėjų. Švenčių mūsų įvardijama stipriomis lytis turi tikrai nemažai, tad norisi juos pamaloninti tiek Šv. Valentino, tiek vyrų, tiek Šv. Kalėdų ar gimtadienio diena. O kartais gal tiesiog norima ir be specialios progos įteikti įsimintiną dovaną, kuri ne tik nustebins, bet ir bus amžinai madinga.

Ar teko girdėti, jog vyriški žiedai nuolat populiarėja rinkoje ir juos renkasi vis daugiau vyrų? Juos jie perkasi patys arba prašo padovanoti. Jei nuskambėjo keistai ar neįprastai, tai užsienio šalyse vyriškos lyties atstovai tikrai mielai nešioja ne tik apyrankes ar pakabukus, karolius, bet ir žiedus. Daugelis jų gal net primena moteriškus, bet dizaineriai šiais laikais taip ištobulėjo, jog nemaža dalis sukuriamų papuošalų gali būti nešiojami abiejų lyčių. Tad visko gali būti, kad pirkdami papuošalą vyrui, kartais galėsite jais pasipuošti ir pati arba atvirkščiai.

Taigi pradėkite domėtis vyriškais papuošalais jau dabar. Jų mados bei nešiojimo tendencijos taip pat egzistuoja. Vyriški žiedai gali būti tiek gaminami individualiai, tiek ir perkami iš anksto pagaminti. Asortimente rasite nemažai variantų, tad tikrai lengvai galėsite išsirinkti būtent tokį papuošalą, kurio nori vyras, kuriam bus skirta dovana. Žinoma, visada galite įteikti dovanų kuponą, ir jį turėdamas vyriškis lengviau išsirinks papuošalą. Taip pat yra galimybė kartu su dovanos gavėjų atvykti į juvelyrikos saloną ir ten nusipirkti norimą žiedą arba paprasčiausiai prisėsti prie elektroninės parduotuvės ir joje naršant drauge nuspręsti, kuris papuošalas bus pats įdomiausias bei patraukliausias numatytai dovanai.

Vyriški žiedai su oniksu

Teko nemažai matyti parduodamų vyriškų žiedų. Vieni jų paprastesni, kiti modernesni ir išpuošti brangakmeniais. Nebuvo sunku pastebėti, jog oniksas – vienas populiariausių akmenų, kuriais yra dabinami vyriški žiedai. Tad galime pateikti ir šiek tiek faktų, kuo šis akmuo ypatingas ir kodėl jais yra inkrustuojami vyrams skirti žiedai.

Oniksas yra vadinamas kaip labai stiprus apsauginis akmuo, padedantis žmonėms pažinti tiesą, išsiugdyti pasitikėjimą savimi, susikoncentruoti į save, prislopinti gyvenimiškus smūgius, suimti save į rankas, kovoti už savo įsitikinimus. Tai akmuo, kuris simbolizuoja sėkmę, didžius pasiekimus, gyvenimo stabilumą, suteikiantis džiaugsmą ir nuvejantis blogas mintis.