Internetas/Kompiuteriai,  Kita,  Pirkiniai/Paslaugos,  Pomėgiai/Laisvalaikis,  Žiniasklaida/Leidyba

PokerTracker 4 padės lengviau analizuoti žaidimą

Norintiems pagerinti pokerio įgūdžius pirmiausia siūloma pasidomėti ir savo žaidimo analizės galimybėmis. Kiekvienas žaidėjas turi reguliariai analizuoti savo ėjimus bei daromus sprendimus. Kai kurie iš jų būna ne itin geri, todėl čia labai svarbu, jog visi ėjimai būtų registruojami ir kad visa statistika būtų suprantamai išvedama analizę atliekančiam žmogui. Viską supaprastina specialios pokerio programos, kurios leidžia itin paprastai registruoti visą svarbiausią informaciją. Viena geriausių programų šiuo metu yra būtent „PokerTracker 4“. Jos versijas galima parsisiųsti internetu nemokamai. Būtina pabrėžti, kad ši programinė įranga gali būti naudojama tiek nemokant nei cento, tiek ir sumokėjus tam tikrą mokestį.

Mokama šios programos versija turi daugiau privalumų, todėl pastebima, kad profesionalai naudoja būtent mokamą versiją. Naujokams ir nelabai pažengusiems pakaks ir nemokamos versijos, nes pagrindinės funkcijos nėra apmokestinamos. Būtina žinoti, kad ši programinė įranga yra būtina – be jos jūs sunkiai išvesite norimą statistiką, kurią vėliau teks analizuoti. Pokerio strategijos kūrimo metu visada reikia analizuoti savo žaidimo eigą bei kiekvieną padalinimą, nes iš to galima nuspręsti kur yra jūsų didžiausios klaidos. Be šios programinės įrangos jums sunku bus tai padaryti, nes viską tektų atlikti rankiniu būdu. Pasidomėkite šios programinės įrangos galimybėmis – jos tikrai jums pravers.

Kas liečia patį žaidimą, reikėtų pastebėti, kad dauguma žaidėjų yra linkę žaisti aklai bei jokių savų taisyklių. Tai gali būti lemtinga klaida – neturint jokių taisyklių bei žinių, ko gero jūs viską pralošite. Turite įsitikinti, kad jūsų žaidimas yra reguliarus – jums reikia žaisti nustatytomis dienomis, nustatytą padalinimų skaičių (jeigu žaidžiate prie grynųjų pinigų stalų) arba tam tikrą žaidimų skaičių. Jeigu viršijate nustatytas ribas, tą dieną jau turėtumėte trauktis nuo pokerio ir laukti kitos dienos. Laukimo metu labai svarbu peržiūrėti savo veiksmus. Čia reikėtų akcentuoti, kad didžioji dalis pokerio kambarių leidžia įrašinėti visą savo žaidimą prisijungimo metu. Tai reiškia, kad kai prisijungiate prie stalo, būtinai įjunkite įrašymo funkciją – paskui galėsite peržiūrit ką blogai darėte, jeigu sužaidėte nesėkmingai.