Internetas/Kompiuteriai,  Kita,  Pirkiniai/Paslaugos,  Pomėgiai/Laisvalaikis

Pokerio taisyklės

pokerio taisyklėsNorite, kad pokeris būtų jūsų pagrindinis pajamų šaltinis? Tam reikės skirti laiko, o pats pagrindinis žingsnis – išmokti pokerio taisykles. Taip, jeigu ketinate žaisti šį žaidimą, jums reikės išmokti norimo žaidimo savybes t.y. pokerio žaidimas žaidžiamas pagal keletą taisyklių, o populiariausios yra „texas holdem“. Būtent šį pokerį žaidžia dauguma mėgėjų bei profesionalų. Šio azartinio žaidimo nereikėtų laikyti lengvų pajamų šaltiniu – jis bus lengvas tik tada, kad ištobulinsite savo įgūdžius bei susikursite savo žaidimo taisykles. Jų laikymasis jums padės išvengti nepageidaujamų situacijų, o taip pat palengvins visą žaidimą.

Pokerio taisyklės nėra sudėtingos jeigu kalbame apie minėtą „holdem“ pokerį. Visą informaciją pateikia didieji pokerio naujienų portalai bei paprasti žaidėjai, kurie internete turi savo dienoraščius ir juose veda mokymus. Tokiose svetainėse rasite visas taisykles bei kortų kombinacijas, kurias privalėsite išmokti.

Pokerio žaidimo metu, jūs galite rinktis įvairaus tipo stalus, viskas priklauso nuo to ką gali pasiūlyti populiariausi pokerio kambariai. Kai kurie iš jų gali pasiūlyti „rush“ tipo žaidimą, kurio metu, taisyklės būna itin paprastos – jūs žaidžiate iš grynųjų pinigų ar tiesiog registruojatės į tokio tipo turnyrus. Jų esmė yra ta, kad po kiekvieno padalinimo jums nėra būtina laukti kol kiti žaidėjai baigs partiją – prieš flopą galite nusimesti kortas ir iškart žaisti kitą padalinimą. Jums nereikės laukti kol kiti žaidėjai baigs žaisti. Žinoma, kaskart jūs esate pasodinamas vis prie kito stalo, todėl gali būt sunku įsiminti žaidėjų veiksmus, nes jie nuolatos prie stalų keisis. Tokio tipo pokeryje galioja standartinės „holdem“ taisyklės, tad dėl sudėtingumo rūpintis nereikėtų.

Kas liečia savų taisyklių nusistatymą, tai jos reikalingos tam, kad žaidimo metu nepaleistumėte vadžių iš rankų – jūs judėsite pirmyn ir kiekvienoje situacijoje žinosite kokius veiksmus priimti. Turite analizuoti kiekvieną padalinimą, o taip pat stebėti kaip žaidžia kiti žaidėjai. Žinoma, čia kalbame apie internetinį pokerį – gyvuose turnyruose viskas būna kiek kitaip – juose galite matyti kitų priešininkų emocijas ir iš jų daryti išvadas.

Straipsnį patalpino: http://pokerguru.lt/