Internetas/Kompiuteriai,  Kita,  Pirkiniai/Paslaugos,  Pomėgiai/Laisvalaikis

Pokerio mokymai

pokerio mokymaiGalvojate ar kokie nors pokerio mokymai padėtų pagerinti žaidimo stilių? Šiuo metu galite rasti ne vieną internetinių kursų svetainę, kurioje mokoma kaip reikia žaisti pokerį iš tikrų pinigų. Tokie mokymai tikrai padeda greičiau pasiekti norimus rezultatus, nes čia mėgėjai iškart gali išvengti klaidų darymo – jos tiesiog yra pabrėžiamos kursų metu. Pokerio mokymuose gali dalyvauti praktiškai visi kas yra pilnamečiai. Kitu atveju, nepilnamečiams tokių kursų nauda bus beprasmė, nes jie negalės tų įgautų įgūdžių pritaikyti žaidime – jie negali žaisti azartinių žaidimų, kol nesusėjo 18 metų. Na bent jau pas mus yra tokia tvarka. Kas liečia mokymų esmę, būtina pabrėžti, kad kursuose dažniausiai pamokas rašo būtent pažengę žaidėjai arba profesionalai.

Kursų metu jūs išmoksite ne tik pritaikyti ta tikrą strategiją, bes ir sužinosite kaip tinkamai tvardyti emocijas žaidimo metu, nes psichologijos pagrindai taip pat įeina į kursų dalį. Būtina žinoti, kad be psichologinio pasiruošimo niekas beveik nelaimi pinigų – jeigu kažkokiu metu pakriks jūsų emocijos, jūs imsite ir pralaimėsite dėl nepagalvotų sprendimų. Jie dažniausiai tokiais atvejais būna per daug rizikingi. Pesimistinis mąstymas atsiranda visuomet kai patiriamos pirmosios nesėkmės – tada sunku susilaikyti, nes tokios neįtikėtinos situacijos tikrai muša iš vėžių net ir gerai įgudusius žaidėjus.

Be psichologinio pasiruošimo, taip pat svarbu pabrėžti, kad kiekvienam reikia kruopščiai valdyti savo turimą pokerio balansą. Pokerio kambariuose niekuomet negalima žaisti iš visų turimų pinigų, nes dažniausiai galima skaudžiai suklysti ir vienu metu prarasti viską. Būtent todėl kiekvieną dieną reikia skaidyti savo turimą biudžetą. Tai reiškia, kad jeigu įsinešate kažkokią pinigų sumą, tai ją turite paskirstyti bent jau kelioms dienoms – jeigu viena diena nėra sėkminga, tai galbūt kita bus geresnė ir atpirks prieš tai buvusius nuostolius. Visada reikia tinkamai vertinti savo turimus pinigus, o tai padarysite įvaldę visas siūlomas psichologijos pamokas kursų metu.

Kiekvienam žaidėjui galite tekti naudotis ir specialiomis programomis – jos padeda greičiau mokytis, nes atlikti analizę tampa gerokai paprasčiau nei viską skaičiuojant galvoje.