Kita,  Medicina/Sveikata,  Pirkiniai/Paslaugos

Plastinės operacijos

plastines operacijosVisame pasaulyje plastinės operacijos yra pasirenkamos siekiant lengvai pagrąžinti kūno apimtis, tačiau gydytojai pastebi, kad į juos neretai kreipiasi ir žmonės, kuriems net nėra būtinos jokios operacijos – jų natūralus grožis ir taip stebina. Moterims daugiau siūloma kreipti dėmesį į tai ką mano artimi žmonės, nes kai kurios operacijos gali tik pabloginti visą situaciją. Naujienų portaluose yra daug straipsnių, kuriuose dedamos net ir žymių žmonių nuotraukos, parodančios, jog ne visada plastinės operacijos prideda grožio – kartais jos dar jį ir sumenkina. Plastinių operacijų pasirinkimas Lietuvoje yra milžiniškas, nes tokias procedūras atliekančių klinikų visoje šalyje yra ganėtinai daug.

Jeigu jūs galvojate apie kažkokią konkrečią operaciją, tai visada numatykite galimus nesklandumus. Pavyzdžiui, jaunos moterys neretai galvoja apie krūtinės didinimą, nors prieš tai vaikų dar niekada nėra turėjusios. Padidinus krūtinę jaunai moteriai, po nėštumo gali atsirasti tam tikrų niuansų. Pavyzdžiui, juk žinote, kad nėštumo metu natūraliai moterų krūtys padidėja? O štai baigiantis laikotarpiui, krūtinė sumažėja – oda išsitempia ir tada krūtys atrodo per daug nukarusios. Esant implantams, oda gali išsitempti dar labiau. Tad, krūtinės didinimo operacijomis turėtumėte domėtis tik po nėštumo – išvengsite galimų nemalonumų ir šitaip nušausite du zuikius vienu metu.

Kitos plastinės operacijos gali būti atliekamos nežiūrint į nėštumą ar kitus būsimus niuansus. Pavyzdžiui, jeigu jūsų svoris yra per daug didelis, tai jūs tiesiog galite pasinaudoti riebalų nusiurbimo operacijomis. Čia taip pat svarbu pabrėžti, kad kai kurios moterys intensyviai sportuoja, tinkamai maitinasi, todėl neretai vietoje riebalų joms stiprėja ir auga raumenys. Tad, jeigu jūs riebalų nusiurbimo operacija norėtumėte pasinaudoti tik dėl to, kad svarstyklės rodo per didelį svorį, tai pirmiausia turėtumėte išsiaiškinti to didelio svorio priežastis, tuo labiau – turite žiūrėti į savo kūno apimtis. Kai kurios moterys tiesiog per daug liguistai žvelgia į svarstyklių rodomus skaičius – reikia žiūrėti į kūno formas, nes tik jos pasakys ar reikia kažkokių korekcijų ar ne. Šias visas operacijas dažniausiai atlieka grožio chirurgijos klinikos.