Kita

Pirties reikmenys, pirčių rūšys ir bazinės pirtinimosi taisyklės

Norite, kad jūsų reguliarus pirtinimasis būtų kuo efektyvesnis? Tokiu atveju jums svarbūs trys dalykai, t.y. tinkami pirties reikmenys, jūsų lūkesčius atitinkanti pirtis ir bazinių taisyklių laikymasis. Taigi, kiekvienas vartotojas, kuris mėgsta kaitintis pirtyje, neturėtų pamiršti žemiau pateikiamos informacijos.

Pirties reikmenys: jei iki šiol pirtyje kaitindavotės į pagalbą nepasitelkdami jokių papildomų priemonių, galima net neabejoti, kad jūsų pirtinimosi procesas būdavo nepakankamai efektyvus. Todėl kiekvienas pirtį mėgstantis žmogus turėtų su savimi pasiimti rankšluostį, pirties kepurę ir papildomas priemones, kurios atitinka konkrečius lūkesčius ir skonį (pvz., eteriniai aliejai ar kt.). Visos šios priemonės padeda kaitinimosi procesą paversti kur kas malonesniu ir komfortiškesniu.

Pirties reikmenysPirties rūšis: turbūt pastebėjote, kad šiandien galima rinktis iš labai įvairių pirčių. Kiekviena iš jų yra skirtinga skirtingą skonį turintiems vartotojams. Galbūt vieniems labiau patinka kaitintis šlapioje (drėgnoje) pirtyje, o tuo tarpu kitiems labiau prie širdies „sausu“ karščiu pasižyminčios pirtys. Be to, pastaruoju metu labai populiarios ir infraraudonųjų spindulių pirtys, todėl galite neabejoti, kad šiandieninis pirčių pasirinkimas yra labai didelis.

Bazinės taisyklės: nors nemaža dalis žmonių mano žinantys kiekvieną kaitinimosi pirtyje detalę, tačiau tikroji situacija dažniausiai būna visiškai priešinga. Tai reiškia, kad daugybė vartotojų nežino net bazinių taisyklių, todėl tokiais atvejais jų praleistas laikas pirtyje būna gerokai prastesnis (nors jie to gali ir nesuprasti). Todėl visų pirma negalima pamiršti, kad prieš einant į pirtį, nuo savo kūno reikia nusiimti visus papuošalus. Taip pat būtina atminti, kad į pirtį negalima eiti vartojus alkoholinių gėrimų, kadangi apsvaigę nuo alkoholio rizikuoja savo gyvybe. Žinoma, pirtyje nereikėtų kaitintis ir persivalgius, todėl jei sočiai pavalgėte, nesiveržkite akimirksniu į pirtį – luktelkite bent pusvalandį arba valandą. Ir nors čia išvardintos tik kelios bazinės taisyklės, svarbiausia vadovautis logika ir bendru suvokimu. Tuomet neturėtumėte prašauti pro šalį ir jūsų kaitinimasis pirtyje turėtų būti kur kas efektyvesnis.

Taigi, jei nepamiršite šių patarimų, galite būti tikri, kad pirtis jums suteiks kur kas daugiau nei kada nors iki tol.