Internetas/Kompiuteriai,  Kita,  Menas/Kultūra,  Namai,  Pirkiniai/Paslaugos

Paveikslai – puiki namų puošmena

paveikslaiŠiuolaikiški paveikslai yra ne tik puiki namų ar biuro puošmena – tai tuo pačiu yra ir puiki investicija. Meno kūriniai turi savybę vėliau brangti, todėl nenuostabu, kodėl kolekcionieriams šie darbai yra vieni patraukliausių. Mūsų šalyje yra nemažai autorių, kurie gali nutapyti ne tik portretą, bet ir sukurti tokį paveikslą, kuris pagyvins visą namų ar kitų patalpų interjerą. Paveikslus įsigyti taip pat yra paprasta, nes technologijų dėka, dabar juos galima užsisakyti ir internetu. Pagrindinės internetinės meno galerijos įvairių autorių darbus parduoda skirtingais principais – aukciono arba standartiniu principu.

Norintiems paveikslo, kuris puoštų jūsų namus, pirmiausia reikėtų apsidairyti minėtose galerijose, nes jose šių darbų yra bene daugiausiai. Tai reiškia, kad jūs galėsite nesunkiai išsirinkti patinkantį darbą ir jį priderinti prie namų interjero. Geriausia tai, kad kai kuriuos paveikslus jūs galite įkomponuoti į savo kambario nuotrauką t.y. jeigu turite šiokių tokių įgūdžių su nuotraukų redagavimo programomis, jūs nesunkiai galėtumėte pažiūrėti kaip tam tikras darbas atrodytų ant jūsų namų sienų. Tuo ir yra naudingos internetinės galerijos – prieš pirkdami darbą, galite pasitikrinti ar jis jums bus tinkamas.

Žinoma, ne visiems pavyksta rasti tokį paveikslą, kuris derėtų tam tikrose patalpose, todėl čia siūlytume pagalvoti ir apie privatų užsakymą. Jūs galite kreiptis į šiuos menininkus ir pateikti užsakymą pagal savo pageidavimą. Tai reiškia, kad jums užtektų tik nurodyti savo namų spalvas bei norimą paveikslo tematiką. Kartais tapytojas net gi atvažiuoja į kliento namus ir pats apžiūri vietą kur paveikslas kabės. Taip būna todėl, kad tokiu būdu lengviau suprasti kliento norus, tuo labiau, kad ir tokio užsakymo kaina nebus maža.

Kas liečia paveikslų vertę, tai čia labiau siūlytume domėtis pasirinktu menininku ir jo perspektyvomis. Matote, jeigu jūs užsisakote darbą iš tokio dailininko, kuris yra surengęs ne vieną parodą, tai nemaža tikimybė, kad jo dabar bus vertinamas nemažais pinigais. Blogiausiu atveju, jeigu paveikslas jums netiks, jį galėsite parduoti ir tikėtina – už didesnę sumą nei pirkote.