Turizmas/Kelionės

Patarimai besiruošiantiems emigruoti į Didžiąją Britaniją

Nemaža dalis Lietuvos gyventojų nusprendžia išbandyti savo jėgas užsienyje. Tai labai populiaru jaunimo tarpe. Vis daugiau vidurines mokyklas pabaigusių jaunuolių pasiryžta pakelti sparnus. Žinoma, dažniausiai pasirenkama kelionės kryptis – Lietuva Anglija Lietuva. Kadangi Didžioji Britanija yra visai netoli, o sienos atviros, nebelieka jokių kliūčių laimės ieškoti svečioje šalyje. Ir nors emigranto duona nėra lengva, žmonės pasisemia labai daug naudingos gyvenimiškos patirties, kurią nesunkiai pritaiko įvairiose kasdienėse situacijose.

Žinoma, kad pirmoji jūsų išvyka pavyktų būtent taip, kaip to tikitės, visų pirma reikėtų labai gerai apgalvoti keletą svarbių detalių, kurios turės didelės įtakos jūsų viešnagei Anglijoje.

Anglija Lietuva

  • Norint išvengti galimų nepatogumų, pirmiausia turėtumėte pasidomėti ar šioje šalyje gyvena jūsų draugai, pažįstami ar giminaičiai. Neretai būtent šie žmonės pasiūlo geriausias išeitis ir sprendimus.
  • Kai žinosite ar Anglijoje yra pažįstamų žmonių, galėsite lengviau išsiaiškinti visus svarbiausius klausimus, apie kuriuos kitu atveju sužinotumėte tik nuvykus ir apsistojus šioje šalyje.
  • Įvertinkite savo biudžetą. Visuomet rekomenduojama į užsienį keliauti turint bent šiek tiek santaupų. Tai reiškia, kad turimų pinigų turėtų pakakti mėnesiui arba dviem. Tai apsaugotų nuo galimų nemalonumų, jei kurį laiką nerastume darbo.
  • Darbo radimas taip pat yra vienas iš svarbiausių veiksnių. Kai kurie mūsų tautiečiai darbo Anglijoje ieško dar būdami Lietuvoje. Veikia labai daug įvairių agentūrų, kurios padeda rasti darbą užsienyje, todėl tai gali tapti puikia išeitimi. Kita vertus, jei mokate anglų kalbą ir turite vienokios ar kitokios patirties, darbo nuotoliniu būdu galite ieškoti ir savo jėgomis – išsiųskite bent kelis šimtus gyvenimo aprašymų, o esant galimybei, su savo potencialiais darbdaviais susisiekite ir telefonu.
  • Galiausiai turite apgalvoti ir transportą, kuriuo vyksite į Didžiąją Britaniją. Turbūt jau ne kartą girdėjote, kad Lietuva Anglija Lietuva maršrutu labai dažnai kursuoja mikroautobusais keliaujantys vežėjai. Jie suteikia transportą ne tik į šią šalį keliaujantiems žmonėms, tačiau taip pat sukuria puikias galimybes transportuoti nemenko svorio bagažą – tai padeda sutaupyti ir su savimi į kelionę pasiimti visus reikiamus daiktus.