Internetas/Kompiuteriai,  Kita,  Namai,  Pirkiniai/Paslaugos,  Pomėgiai/Laisvalaikis,  Verslas/Ekonomika,  Visuomenė

Paskolų svetainės – kokia nauda iš jų?

paskolu svetainesInternete pastebėjote begalę įvairių informacinių svetainių apie paskolas? Nenutuokiate kodėl jos visos reklamuoja greitųjų kreditų bendroves? Paprasčiausiai, tai yra savarankiškai veikiančių žmonių svetainės, iš kurių jie uždirba siūlydami greituosius kreditus kitiems asmenims. Tokios paskolų affiliate programos siūlo nemenkus komisinius, kurie kai kuriems asmenims leidžia uždirbti net gi daugiau negu vidutinį atlyginimą. Tokių programų esmė yra paprasta – partneriai už kiekvieną atvestą klientą gauna komisinius. Komisinių mokėjimo tvarka yra skirtinga, o apie tokias programas siūlytume pasidomėti ir jums – galbūt ir jums pavys susikurti papildomą pajamų šaltinį.

Lietuvoje yra ne viena kreditų bendrovė, kuri siūlo partnerystės programą, o tai iš ties yra naudinga dirbantiems šioje srityje. Tai reiškia, kad kiekvienas tokios veiklos vykdytojas gali vienam žmogui rekomenduoti paimti paskolą iš kelių kredito bendrovių, o tada jis ir gaus komisinius iš kiekvienos jų. Trumpai tariant, kuo daugiau yra tokių programų, tuo didesnė tikimybė uždirbti nemažą sumą. Pavyzdžiui, tokios svetainės ypač daug dėmesio ir investicijų skiria į paieškos sistemas. Būtent todėl jūs pirmosiose vietose matote ne greitųjų kreditų bendroves, o būtent tokias paskolų svetaines, kuriose yra pateikiama susijusi informacija bei rekomendacijos kurias įmones rinktis.

Tokių paskolų svetainių reklamavimosi principai yra paprasti – reikia į savo svetainę atvesti kuo didesnį skaičių tikslinių vartotojų. Tai reiškia, kad lankytojai, kurie užeina į tokią paskolų svetainę, turi domėtis kreditais. Iš kur gi gauti tokios auditorijos jei ne iš paieškos sistemų? Būtent jos leidžia pasinaudoti galimybe ištraukti potencialius lankytojus pagal specifinius raktažodžius. Pavyzdžiui, internetinėje paieškoje suvedus „kreditai“ , jūs domitės būtent tokia paslauga, o tokia paslauga domisi ir kiti žmonės. Būtent per paieškos sistemas į tokias svetaines patekę lankytojai krauna pinigus tų svetainių savininkams. Žinoma, investicijos į paieškos sistemose esantį pozicijų kėlimą yra nemažos ir jos neretai siekia keturženkles ar net penkiaženkles sumas. Būtina pabrėžti, kad kiekvienas gali užsiimti tokia veikla.

Kalbant apie tokios veiklos legalizavimą, reikėtų pažymėti tai, kad jūs pirmiausia turėsite jungtis prie ištisos sistemos. Jų Lietuvoje yra bent jau kelios. Tiesiogiai jūs pinigų iš kreditorių negausite – pinigus jums išmokės pasirinkta sistema. Jums nėra būtina registruoti įmonės ar kažkokios veiklos, tačiau nuo to priklauso ir jūsų išmokamų pinigų suma. Pavyzdžiui, jeigu tokią veiklą vykdysite neapiforminę jos niekaip teisiškai, tada nuo jūsų sukauptos sumos bus nuskaičiuojama GPM mokestis. Tas mokestis dažniausiai yra labai didelis. Pačios geriausios sistemos yra įsikūrusios kitoje šalyje, todėl nenustebkite, jeigu tas mokestis bus kiek didesnis nei taikomas Lietuvoje. Jeigu norite, kad jums tektų mokėti mažiau mokesčių, tokia veikla užsiimkite bent jau įregistravę individualią veiklą, nes tada ir mokesčius mokėsite patys.