Pomėgiai/Laisvalaikis

Pabėgimo kambarys bet kokia proga

Dauguma žmonių didžiausią dėmesį skiria gimimo dienos šventimui. Tačiau negi kaskart turite laukti 365 dienas tam, kad puikiai praleistumėte laiką? Siūlome pradėti švęsti net ir mažiausias pergales – puikų pažymį universitete, sėkmingą projekto įgyvendinimą darbe ar kiek didesnes progas, pavyzdžiui, bernvakarius ar mergvakarius. Koks pats geriausias būdas tai padaryti? Šį kartą siūlome išbandyti naują, Lietuvoje dar neseniai gyvuojančią, bet sparčiai populiarėjančią pramogą – pabėgimo kambarį.

Pabėgimo kambarysGalvoskių kambarys Vilniuje – tai patalpa, kurioje pilna įvairiausių mįslių ir užuominų. Jas sprendžiant reikia surasti būdą išsilaisvinti iš kambario per nurodytą laiką – dažniausiai per 60 minučių. Paprastai žaidime dalyvauja 5 žmonės, tačiau skaičius gali kisti tiek į vieną, tiek į kitą pusę, priklausomai nuo kambario dydžio bei sudėtingumo.

Pabėgimo kambarys puikiai tinka švenčiant įvairiausias progas, kadangi siūlo naują ir originalų laiko praleidimo būdą. Tai ne šiaip linksmas pasibuvimas su draugais, tačiau taip pat ir unikali galimybė „pamankštinti“ savo protą, pritaikyti loginį mąstymą, matematines žinias. Svarbus ir spontaniškumas bei gebėjimas reaguoti į stresines situacijas. Tai linksma veikla, bet reikalaujanti didelio susikaupimo ir gebėjimo veikti greitai ir protingai – azarto suteikia laiko limitas ir užduočių kiekis.

Taip pat, pabėgimo kambarys idealiai tinka ir didesnėms draugų grupėms. Tada galima pasirinkti kelis pabėgimo kambarius ir lenktyniauti tarpusavyje. Tokia konkurencija suteiks dar daugiau motyvacijos pasirodyti geriausiai ir, tuo pačiu, labiausiai pasimėgauti procesu ir dalyvavimu žaidime. Kad ir kuri komanda nugalės, garantuojame, jog geriausių emocijų netrūks nei vienai, nei kitai dalyvių grupei.

Pabėgimo kambarys bus puikus pasirinkimas tiek žiemą, tiek vasarą. Kadangi tai veikla uždaroje erdvėje, nereikės derintis prie oro sąlygų, kurios neretai gali apkartinti tokias šventes kaip bernvakaris ar mergvakaris, taip pat kruopščiai planuotas gimimo dienas, vykstančias vasarą. Po stogu bus visiškai nesvarbu, ar už lango lyja, sninga ar kepina milžiniškas karštis.

Taigi, pabėgimo kambarys iš tiesų yra tinkamas sprendimas, norint paminėti skirtingo dydžio ir svarbos šventes. Tokia veikla suteiks puikių emocijų, azarto ir dar ilgam išliks visų dalyvavusiųjų atmintyje.