Internetas/Kompiuteriai

Nemokamas žaidimas – ne reklaminis šūkis, o realybė

Įprastai šiuolaikiniai kompiuteriniai žaidimai, kuriuos kuria visame pasaulyje labai gerai žinomos tarptautinės kompanijos – yra brangūs ir įkandami anaiptol ne kiekvienam žaidimų mėgėjui (be abejo, kalbame apie originalius žaidimus ir legalų jų įsigijimą). Net ir tuo atveju, jei tokiems žaidimams yra taikomos nuolaidos, siekiant pritraukti daugiau naujų žaidėjų, vis dėlto nemaža dalis šios srities entuziastų nepraleidžia progos kibti į nemokamų žaidimų paieškas. Laimei, šiandien nemokamas zaidimas nėra tik reklaminis šūkis – tai realybė, kurioje gyvename.

Nemokamas zaidimasTuo tarpu, kai kalbame apie nemokamus žaidimus, taip pat nereikėtų manyti, kad jie yra prastesni ar ne tokie įdomūs vartotojams. Viskas yra priešingai. Nemaža dalis nemokamų žaidimų jau daugybę metų pritraukia milijonus vartotojų, nuolatos didinant populiarumą ir skatinant žaidimo kūrėjus dar labiau pasistengti, sukuriant papildomų galimybių ir reguliariai atnaujinant patį žaidimą.

Taigi, visų svarbiausia, kad šiomis dienomis nemokamas žaidimas – tai legalus pasirinkimas, kuris padeda vartotojams neišlaidauti ir pasiekti tą patį norimą rezultatą, t.y. labai smagiai ir įsimintinai praleisti savo laisvalaikį. Be to, nereikėtų galvoti, kad kompiuteriniais žaidimais mėgaujasi tik jaunimas ir vaikai. Jei peržiūrėtumėte dabartinę kompiuterinių žaidimų rinką, pastebėtumėte, kad joje labai didelė dalis žaidimų yra skirta pilnamečiams asmenims, o tai reiškia, kad žaidimų pramonė per pastaruosius dešimt ar penkiolika metų radikaliai pasikeitė, kartu pakeičiant ir vartotojų požiūrį bei priimamus sprendimus.

Kita vertus, kai kalbame apie kompiuterinius žaidimus, kurie yra visiškai nemokami ir lengvai prieinami kiekvienam iš mūsų, turime nepamiršti ir naršyklinių žaidimų, veikiančių internete. Tai yra visiškai kita žaidimų kategorija (jei ją lygintume su įprastiniais kompiuteriniais žaidimais, siūlomais fizinėse laikmenose), kuri sulaukia didžiulio vartotojų dėmesio. Ir tiesą sakant, visiškai nesunku nuspėti kodėl. Šiuolaikinis vartotojas labai skiriasi nuo to, kuris mums buvo įprastas prieš daugiau nei dešimt metų. Dabartinis gyvenimo tempas yra daug kartų greitesnis nei anuomet, todėl vartotojai stengiasi per tą patį laiką įveikti kur kas daugiau skirtingų užduočių, o tuomet, kai kalba pasisuka apie kompiuterinius žaidimus – laikas yra ypač svarbus veiksnys, be kurio negalėtume mėgautis smagiu laisvalaikiu.