Kita,  Pirkiniai/Paslaugos,  Pomėgiai/Laisvalaikis,  Turizmas/Kelionės

Ne skrydžiai priverčia išlaidauti daugiausiai

skrydziaiLėktuvu dar neskridę žmonės neretai kremtasi, jog bilietų kainos yra laba didelės, tačiau pažiūrėjus atidžiau, galima matyti, jog yra tokių interneto svetainių, kurios siūlo skrydžių bilietus ženkliai mažesnėmis kainomis. Taip yra todėl, kad tokios svetainės pasiūlymus pateikia atsižvelgiant ne į vienos, o kelių skrydžių bendrovių pasiūlymus. Tai reiškia, kad jeigu norite pigesnių bilietų, tai turėtumėte kreiptis ne į tiesiogines skrydžių bendroves, o turėtumėte rinktis būtent minėtas svetaines, kurios leidžia rinktis geriausią variantą iš kelių bendrovių. Jeigu jus domina nebrangios atostogos užsienyje, tai siūlytume paskaityti šį straipsnį ergoline.lt/laisvalaikis/lektuvo-bilietai-ir-nebrangios-atostogos-uzsienyje/, nes jame yra gana nemažai aktualios informacijos keliauninkams.

Be abejo, reikia turėti galvoje, kad užsienyje atostogauti ne visuomet bus pigu, nes daug kas priklauso nuo pasirinktos šalies. Pavyzdžiui, yra tokių šalių kaip Šveicarija, o ten atostogos, priklausomai nuo pramogų pasirinkimo, gali būti itin brangios. Šiuo metu lietuviai mėgsta daug šiltesnius kraštus, todėl renkasi tokias šalis Kaip Turkija ar Ispanija. Ten paslaugų kainos yra nedidelės, todėl atostogauti galima pigiau. Žinoma, kokias sumas išleisite atostogoms priklausys ne tik nuo bilietų, bet ir atostogų trukmės. Jeigu ketinate atostogauti dvi savaites, tai kaina bus viena, o jeigu ketinate atostogauti mėnesį, tai ir taip aišku, kad teks pakloti gerokai didesnę sumą, nes vis dėlto – viešbučių numerių kainos priklauso ir nuo apsistojimo termino.

Reikia žinoti, kad ne visada skrydžių bilietai sukelia didžiausias išlaidas, Daug dažniau bilietai priverčia išlaidauti tik minimaliai, nes kaip minėjome – yra daug interneto svetainių, kurios siūlo labai pigius lėktuvo bilietus, kurie neprivers išleisti daug pinigų. Kai kuriems keliauninkams pavyksta rasti tokių bilietų, kurie kainuoja vos kelias dešimti eurų, kiti pagauna ir paskutinės minutės keliones, kurioms atseikėja tik simbolinius mokesčius. Straipsnis madatau.lt/lektuvu-bilietai-pades-sumazinti-keliones-islaidas/ pabrėžia, kad pagrindinis paskutinių minučių kelionių niuansas yra tas, kad kelionę tenka suplanuoti žaibiškai, nes tie pigūs bilietai nebrangiai kainuoja todėl, kad išvykti tenka tą pačią dieną ar sekančią. Tai būtų vienas geresnių planavimo metodų, tuo labiau, kad visuomet kelionės būna įdomesnės, kai viskas vyksta ekspromtu.