Internetas/Kompiuteriai,  Kita,  Pirkiniai/Paslaugos,  Pomėgiai/Laisvalaikis,  Sportas,  Verslas/Ekonomika,  Visuomenė

Ne pokerio kombinacijos pagal stiprumą turėtų būti svarbiausios naujokams

pokeiro kombinacijos pagal stiprumaPokerio pradedantiesiems yra svarbu ne tik žinoti kokios pokerio kombinacijos pagal stiprumą yra geriausios, bet ir tai, kaip tinkamai valdyti savo banką bei žaidžiamus žetonus. Be abejo, čia labiausiai dėmesį skirti reikia visai strategijai – jos nebuvimas garantuoja, kad žaidėjas nieko gero nelaimės. Na galbūt laimės, tačiau reguliarių sumų tikrai nebus. Norintiems suprasti kaip reikia žaisti, pirmiausia siūlytume sudaryti savo taisyklių sąrašą, o taip pat pasidomėti ir psichologinėmis pamokomis, nes jums tikrai teks pasirūpinti savo emocijomis žaidimo metu.

Pokerio kombinacijos yra lengvai išmokstamos, todėl dėl jų labai galvos sukti nereikėtų. Jums dabar reikia nemažai dėmesio skirti matematinių žinių ugdymui. Čia visa esmė yra tikimybės. Jas turite mokėti skaičiuoti greitai. Internete žaidžiant pokerį, jums galbūt teks nemažai skaičiuoti, tačiau dažniausiai visą tikimybių skaičiavimo darbą atlieka būtent programinė įranga. Skaičiavimas labiau reikalingas žaidžiant gyvai – juk tada negalėsite ilgai laukti, kol su skaičiavimo mašinėlė viską gerai paskaičiuosite. Čia turite ugdyti loginį mąstymą – jis padės greičiau viską sustyguoti. Tikimybių skaičiavimas bus neišvengiamas, o tai yra viena iš daugelio taisyklių pokerio strategijoje.

Sudarinėjant savas taisykles, siūlytume nusistatyti laimėjimo sumą, nuo kurios tą dieną jūsų pokerio žaidimas baigtųsi. Tai reiškia, kad jums reikia nuspręsti koks dienos tikslas turėtų būti pasiektas. Tai galioja ir blogiausiam scenarijui. Paprasčiausiai, nusistatykite sumą, kurią išlošus per kelis turnyrus, sau drąsiai galėtumėte pasakyti, kad tikslas pasiektas. Pasiekus tikslą, jūs turite pailsėti – tos dienos žaidimas jau turėtų būti baigtas. Geriausia ką galėtumėte veikti – mokytis įvairių pokerio gudrybių ar tiesiog studijuoti įvairias pamokas. Su minusu yra lygiai taip pat – nustatykite sumą, kurią galite leisti sau pralošti. Jeigu jau pasieksite tą sumą, jokiu būdu nebežaiskite. Padarykite išvadas apie savo žaidimą, analizuokite padalinimus bei įvertinkite visas situacijas – suprasite kur jums geriausiai sekasi.

Pokeryje tenka priimti daug sprendimų nė nesivadovaujant taisyklėmis, tačiau tie sprendimai ne visada pasiteisina. Ne veltui profesionalai teigia, kad jokiu būdu nereikia daryti kvailų sprendimų, nes jų nedarant, po to ir neteks graužti savęs.