Kita

Natūralios kaukės plaukams

naturalios priemones plaukamsJei Jūsų plaukai tapo sausi, blankūs ir pažeisti, su šia problema Jūs galite susitvarkyti savo jėgomis, neleidžiant pinigų brangioms procedūroms grožio salonuose. Viena puikiausių plaukų priežiūros priemonių – plaukų kaukės. Namuose gaminamos kaukės yra saugesnės, o naudojant jas reguliariai, jų efektyvumas yra didesnis negu parduodamų parduotuvėse. Jų sudėtyje nėra sintetinių komponentų, o aktyvios medžiagos yra natūralios. Svarbiausia, Jūs galite parinkti kaukės sudėtį, tinkančią būtent Jums. Tačiau, reikia atsižvelgti į kelias aplinkybes, dėl kurių plaukų kaukės efektyvumas gali mažėti.

Parinkite tinkamą sudėtį. Rinktis kaukę plaukams reikia atsižvelgus į Jūsų plaukų tipą. Kaukė, puikiai tinkanti vieniems plaukams, gali netikti kitiems. Visų plaukai yra skirtingi, todėl sudėtis, tinkanti būtent Jūsų plaukams bus unikali, tačiau ją bus nesunku pasigaminti namuose.

Sukurkite optimalias veikimo sąlygas. Jei kaukės sudėtyje yra aliejai ar sunkiai išskalaujami komponentai, tokias kaukes geriausia naudoti prieš plaukų plovimą, svarbiausia, kad plaukuose nebūtų likę modeliavimo priemonių. Lengvos tekstūros kaukes, kurias lengva išskalauti vandeniu, geriausia tepti ant švarių plaukų.

Daugiau – nereiškia geriau. Plaukų priežiūra – subtilus procesas, kuriame svarbiausia nepersistengti su proporcijomis ir kiekiu. Kauke padengti plaukai turi atrodyti šiek tiek drėgni, bet ne aplipę visomis veikliomis medžiagomis. Naudos iš to nebus, o plaukus bus žymiai sunkiau išplauti.

Nelieskite šaknų. Kaukę plaukams reikia paskirstyti ant plaukų, palikus tarpą iki šaknų. Taip Jūs išvengsite greito plaukų riebalavimosi. Plaukų šaknims sukurtos specialios priemonės.

Naudokite kokybiškas priemones. Geriausia naudoti šukas iš natūralių medžiagų su lygiu paviršiumi. Medinės, metalinės šukos, kurių paviršius yra šiurkštus, gali pažeisti viršutinį plauko sluoksnį.

Neskubėkite. Natūralios plaukų kaukės veikia lėčiau, bet efektyviau. Skirkite procedūrai 20-30 minučių ir džiaukitės sveikais, gražiais plaukais. Užtepę kaukę ant plaukų, apvyniokite juos šiltu sausu rankšluosčiu. Šiluma padės veiklioms medžiagoms greičiau įsisavinti.

Kruopščiai išskalaukite plaukus. Ko gero, tai svarbiausias žingsnis. Blogai išskalauti plaukai rinks dulkes, o kaukės likučiai nesuteiks jiems žavesio. Į vandenį galima įlašinti kelis citrinos sulčių lašus: rūgštus pH padeda plaukų žvyneliams po procedūros priglusti prie plaukų stiebo. Norėdami, kad plaukai būtų žvilgantys, išskalaukite juos vėsiu vandeniu.

Plaukų priežiūra turi būti reguliari. Dėl tinkamai parinktos plaukų kaukės plaukai gali atrodyti gražūs ir sveiki jau po pirmo naudojimo, tačiau geriausių rezultatų galima tikėtis tik po 5-10 kartų kurso.