Internetas/Kompiuteriai,  Kita,  Pirkiniai/Paslaugos,  Pomėgiai/Laisvalaikis,  Visuomenė,  Žiniasklaida/Leidyba

Lažybos internetu: ar jos pavojingos?

lazybos internetuLietuvoje organizuojamos lažybos internetu retam žmogui suteikia galimybę pasipelnyti, nes visame pasaulyje ir aiški tendencija, kad daugiau žmonių yra pralaiminčių pusėje, o ne laiminčių. Jeigu susidomėjote lažybomis, turite iškart pradėti domėtis visais niuansais, nes juk nenortumėte po trumpo laiko būt priklausomas nuo to? Dabar nemažai lietuvių lažinasi internetinėse bendrovėse ir pralaimi gana dideles sumas. Būtent todėl galima matyti, jog spaudoje atsiranda vis daugiau straipsnių, kuriuose yra pasakojamos istorijos, kaip kai kurie žaidėjai tiesiog susigadina savo gyvenimą. Lažybose dalyvauti jūs galite ir kaip profesionalas, ir kaip mėgėjas, bet viskas priklausys nuo jūsų pačių. Jums reikia žinoti esmines lažybų taisykles ir būtina jomis vadovautis, nes kitaip ir jūs galite patekti tarp tų, kurie nuolatos pralošia.

Taip pat siūlytume labiau pasidomėti kitų žmonių istorijomis. Neprotingai žaidžiant tokiose kontorose, galima prarasti praktiškai viską – turintys priklausomybę nuo lošimų yra praradę net ir namus ar šeimas. Tam, kad to išvengtumėte, turite būti pasiruošę, o tai padaryti galite tiesiog pasidomėję įvairiomis pamokomis. Internete yra nemažai straipsnių, kurie padeda įvaldyti psichologinius įgūdžius – jų jums tikrai reikės. Matote, jeigu lažybose dalyvausite be jokio saiko, jūs galite nė nepastebėti kaip pralošite visus turimus savo pinigus. Juk jų jums niekas negrąžins. Lažybose elgtis reikia labai atsargiai, nes pagrindinis trūkumas ir yra tas, kad žmonės įgauna priklausomybę, kurios atsikratyti yra be galo sunku.

Jeigu ketinate užsiregistruoti į kažkokią lažybų svetainę, pirmiausia siūlytume pasidomėti leidžiamais limitų nustatymais. Tai reiškia, kad norėdami apsaugoti savo pinigus, jūs galite kai kuriose bendrovėse nusiųsti prašymą, jog jums nebūtų leidžiama per mėnesį įsinešti daugiau pinigų nei jūs pageidaujate. Tai palengvintų visą situaciją – neprarastumėte proto ir nežaistumėte iš paskutinių pinigų, tikėdamiesi atsilošti. Taip pat yra galimybė ir visai užsiblokuoti lažybų kontorose nustatymam laikotarpiui. Jūs galite ir nutraukti visai visas sutartis. Tiesiog nusiuntus prašymą, jums gali būti draudžiama dalyvauti lažybose t.y. jūs būtumėte nebeaptarnaujami. Galite nustatyti ir laikotarpį – po jo jūs vėl galėsite dalyvauti lažybose.