Kita,  Namai,  Pirkiniai/Paslaugos,  Verslas/Ekonomika

Lauko durys: kokios yra saugios, o kokios ne?

lauko durysLauko durys ne vienam žmogui sukelia galvos skausmą, jos turi atlikti svarbiausią funkciją – atlaikyti įsilaužėlių brovimąsi, tačiau tai yra ne pagrindinė priežastis, kodėl jas įsigyti yra gana sunku. Aišku, kiekvienas turbūt galvosite, kad geriausia yra įsistatyti šarvo duris, tačiau ir čia galima rasti šiokių tokių niuansų, nes kai kurie vagys gali rasti tam tikrų spragų. Negalvokite, kad nuvyksite į prekybos centrą, įsigysite šarvuotas duris ir grįžę jas įstatysite lyg niekur nieko – durų keitimui reikia skirti nemažai laiko, o tiksliau – būtina atlikti tam tikrus darbus.

Perkant duris, turite pirmiausia pasidomėti kokios yra saugiausios. Aišku, minėjome šarvuotas, tačiau tai nereiškia, kad medinės tą pačią funkciją atliks prasčiau. Svariausia yra rinktis gamintoją – kuo jis populiaresnis, tuo geresnė jo produkcija. Jūs galite įsigyti tokias šarvo duris, kurios bus išlaužiamos gana lengvai ir tai galioja tais atvejais, jeigu ieškote pigiausio varianto – neturėtumėte taupyti saugumo sąskaita.

Durų rinkimasis prasideda būtent nuo jų išmatavimų. Turint matmenis, žinosite kokios dydžio durų jums reikia. Mes nesiūlome rinktis šarvo, turite rinktis kokybiškas, o tarp jų rasite ir medines. Medinių durų pasirinkimas yra didžiulis ir kas liečia kokybę – jomis taip pat nesiskųsite jeigu pirksite iš patikimų pardavėjų. Pagal išmatavimus, jūs galite išsirinkti norimas lauko duris, tačiau nepamirškite – jas reikės ir įstatyti. Klystate, jeigu galvojate, kad čia vieni juokai – tokį darbą reikėtų perleisti profesionalams, o geriausia – pardavėjams, kurie turi savo specialistus šioje srityje. Durų montavimu neužsiimkite patys.

Renkantis duris, būtina dairytis į saugias rakinimo sistemas. Jeigu jūs įsigysite medines duris su viena paprasta spynele, tai kaip manote ar jausitės namie saugūs? Žinoma, kad ne. Geriausi gamintojai jums patvirtins, kad kokybiškose duryse dažniausiai būna įmontuojamos kelios spynos, kurios turi sudėtingus rakinimo mechanizmus, o ne tuos senus, kuriuos apeiti galima vos per minutę. Kuo daugiau užraktų, tuo sunkiau bus įsilaužti į jūsų namus.  Jeigu norite ir nestandartinių rakinimo sistemų, tai siūlytume pasidomėti ir apie pačių durų gamyba pagal užsakymą – kreipkitės į pardavėją ir galbūt jis turės jums ką pasiūlyti.