Kita,  Pirkiniai/Paslaugos,  Turizmas/Kelionės

Kur pigiausiai galima nusipirkti kokybišką slidinėjimo įrangą?

slidinejimo aprangaKalnai jus žavi ir norite turėti kažkokį neįprastą, įdomų hobį, kuris suteiktų jums ir dvasinės pilnatvės? Slidinėjimas kalnuose gali būti puikiu laisvalaikio praleidimu. Be abejo, tam reikia drąsos – galbūt pirmą kartą slidinėti bus kiek nedrąsu. Tačiau, tai ne vienintelis dalykas, kurio reikia. Jums taip pat reikia nuspręsti į kokius kalnus važiuosite. Ar į Tatrus, ar į Alpes, ar gal dar kur nors kitur. Ir tuomet, kai jau maždaug numatysite savo kelialapį, būtinai nepamirškite dar vieno svarbaus dalyko – pasirūpinkite tinkama slidinėjimo įranga ir labai šilta striuke.

Ne visi perka iš karto

Daugelis žmonių, kurie važiuoja slidinėti į kalnus pirmą kartą, iš karto dar neperka nuosavos slidinėjimo įrangos ir slidinėjimo striukės. Tokiu atveju, dažniausiai šie žmonės pasiskolina šiltą slidinėjimo striukę iš savo pažįstamų, kurie jau yra buvę slidinėti. Jeigu ir jiems šis užsiėmimas patiks, tuomet jau verta pagalvoti apie tolimesnius planus – nuvykti į specializuotą slidinėjimo prekių parduotuvę ir išsirinkti savo slidinėjimo striukę, batus, šalmą, kepurę ir visą kitą reikalingą įrangą.

Tačiau, ar tikrai specializuotose parduotuvėse pirkti slidinėjimo striukę geriausia? Mūsų praktika rodo, kad dabar slidinėjimo striukės, kaip ir kitos prekės internetu, yra gerokai pigiau parduodamos elektroninėse parduotuvėse. Ir tai dar ne viskas – neretai pastebėsite, kad čia ir asortimentas didesnis, kadangi daugelis lietuviškų elektroninių parduotuvių bendrauja su užsienio gamintojais ir gali gauti naujas prekes greičiau ir didesniais kiekiais, todėl ir jums reikės mokėti mažiau. Negana to, elektroninės parduotuvės savo klientams gali pasiūlyti prekes pigiau ir dėl to, jog joms nereikia specialiai nuomotos salono, kuriame galėtų jums parodyti šias prekes – jūs viską matote internete ir galite kur kas patogiau išsirinkti – net neišėję iš namų, galite patogiai apsipirkti už mažesnę kainą, o juk ir eilėje visuomet būsite pirmi.

Taigi, palyginome kainas. Pasirodo, kad slidinėjimo striukės internetu kainuoja apie dvidešimt procentų pigiau, nei specializuotose parduotuvėse. Čia mes lyginome žinomiausių gamintojų slidinėjimo striukes, visiškai identiškus produktus, tad tai daug ką pasako apie tai, kodėl apsipirkti internetu darosi madinga. Tai yra ne tik madinga, tačiau iš tiesų protinga, kadangi galite sutaupyti du svarbiausius dalykus, kurių įprastai visiems trūksta – pinigų ir laiko.

Kita alternatyva

Jeigu norite sutaupyti dar daugiau pinigų, galite pasidomėti, kiek slidinėjimo striukės ir kita slidinėjimo įranga kainuoja internetiniuose skelbimuose. Tačiau, reikės susitaikyti su tuo, kad čia pasirinkimas yra gerokai mažesnis nei interneto parduotuvėse arba specializuotose parduotuvėse. Visgi, šiek tiek pasidomėjus, galima rasti kokybiškos slidinėjimo įrangos gana pigiai. Tačiau, perkant per skelbimus visuomet reikia nepamiršti patikrinti kokybės – ar jūsų perkamas daiktas iš tiesų originalus, ar jis nėra pernelyg ilgai naudotas?

Ekspertai sako, kad jeigu planuojate užsiimti slidinėjimu ilgai, verčiau nusipirkti visiškai naują striukę, kurią ilgai naudosite. Nusipirkę gerai žinomo gamintojo slidinėjimo striukę, jūs būsite garantuoti, kad tai ilgalaikis rūbas, lydėsiantis jus į nuostabius nuotykius po kalnus ne vienerius metus.