Namai

Kuomet tingisi gaminti patiems – picos pristatymas

Maisto gaminimas toli gražu ne visiems yra malonus ir įdomus užsiėmimas. Na, arba bent jau ne visada. Daug vyrų ir moterų pasakytų, jog jiems patiktų gaminti, jei turėtų daug laisvo laiko, patogią virtuvę su pilna įranga ir nereikėtų plauti kalno indų, naudojamų tiek gaminant maistą, tiek jau jį ir valgant. Tačiau realybė dažniausiai kiek kitokia – darbo dienomis vos spėjame padoriau pailsėti, savaitgaliais daug miegame ir skubame tvarkyti nebaigtų reikalų, ir maisto gaminimas tampa labiau prievolę nei malonumu. Žinoma, žmonių yra visokių, kai kurie geriau kasdien nepailsėję gaminsis sau pietus kitai dienai, tuo tarpu kiti mieliau rinksis filmo pažiūrėjimą, prieš tai į namus užsisakius picą. Geriausia, kaip ir visur ir visada, atrasto kokį nors viduriuką.

Maistą gamintis namuose tikrai reikia. Naminis maistas laikomas ir sveikesniu, ir pigesniu nei šaldyti pusfrabikačiai ar greito maisto restoranai. Žinoma, gerose kavinėse ir restoranuose galėtume tikrai sveikai ir kokybiškai maitintis nors ir tris kartus per dieną, tačiau kiek tai kainuotų, sunku ir įsivaizduoti. Būtent todėl maisto gaminimas yra neišvengiamybė, kurią reikėtų išmokti paversti malonumu. Na, arba bent jau ne kančia.

Pica į namus PanevėžyjeKita vertus, kiekvieną vakarą gaišti po porą valandų maisto ruošai tikrai neatrodo įdomaus gyvenimo pavyzdys. Tokių vakarų skaičių savaitėje galima sumažinti bent keliais būdais. Vienas jų – gaminti daugiau maisto, kad užtektų porai dienų. Maisto gurmanams toks būdas turbūt visai ne prie širdies. Kartais galima pavakarieniauti ir kokiais nors pusfabrikačiais, nieko blogo tame kaip ir nėra. Tačiau kur maloniau bent vieną vakarą per savaitę praleisti visiškai pamirštant maisto gamybą, užsisakius picą į namus ar nuėjus į kavinę. Pirmasis variantas daugeliui yra patrauklesnis dėl patogumo, ypač dabar, kai picos pristatymas galimas toli gražu ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, bet ir Šiauliuose, Panevėžyje ar Utenoje. Būtent pica į namus Panevėžyje šiuo metu yra sparčiai populiarėjantis reiškinys. Miestelėnai tą puikiai įvertino – ir skanu, ir nebrangu, ir patogu, o svarbiausia – bent kartais galima pamiršti atsibodusią maisto ruošą. Tiems, kam maisto gamyba ir kalno indų plovimas po to tikrai jokia ne pramoga, picos užsisakymas ir gavimas tiesiai į namus yra tiesiog puiki alternatyva. Juolab, kad galima gauti kai ką tikrai skanaus ir verto dėmesio.