Internetas/Kompiuteriai,  Pirkiniai/Paslaugos,  Pomėgiai/Laisvalaikis

Kuo naudingas PlayStation 3?

PlayStation 3 – tai kompanijos Sony sukurta kompiuterinių žaidimų konsolė, kuri užtikrins smagų bei naudingą jūsų vaikų laisvalaikį. Kaip rodo įvairūs tyrimai, nemažai vaikų bei paauglių turi daug laisvo laiko, kurį dažniausiai praleidžia žiūrėdami televizorių. Anot specialistų – televizorius nėra pats geriausias vaikų draugas, kadangi jis neigiamai įtakoje ne tik vaiko fizinę, bet ir psichinę savijautą. Silpstantis regėjimas, netinkamo turinio laidos bei filmai – tai pagrindinės priežastys, dėl kurių vaikams verta kuo mažiau praleisti laisvo laiko žiūrint televizorių. Kiek kitaip yra su PlayStation 3 kompiuterinių žaidimų konsole – šis įrenginys tikrai praturtins jūsų vaikų laisvalaikį. maža to, jūsų atžalos galės pasikviesti draugų – kaip žinia, žaisti kompiuterinius žaidimus kompanijoje yra kur kas smagiau. PlayStation 3žaidimai internetu – ši galimybė suteiks jūsų vaikams galimybę žaisti tokius žaidimus, kurie jiems patinka labiausiai.  Šiuo metu yra labai daug internetinių parduotuvių, siūlančių pačius įvairiausius kompiuterinius žaidimus, tad pasirinkti tikrai yra iš ko.

Aptarus, kuo PlayStation 3 gali būti naudingas jūsų vaikams, verta pasidomėti ir techniniais šio įrenginio duomenimis. Ši kompiuterinių žaidimų konsolė Europoje pasirodė 2006 – aisiais metais. Galima teigti, jog PlayStation 3 yra PlayStation 2 žaidimų konsolės tęsinys. Šioje žaidimų konsolėje yra įmontuoti Wi fi bei HDMI jungtis.

Apibendrinant galima teigti, jog ši žaidimų konsolė prieš televizorių yra pranašesnė tuo, jog vaikams gali suteikti labai įdomų laisvalaikį – vaikai net nepastebės kaip greitai lekia laikas, žaidžiant mėgstamus kompiuterinius žaidimus. Dėmesį reikia atkreipti ir  į tai, jog ši kompiuterinių žaidimų konsolė yra naudinga ir tuo, jog žaidžiamų žaidimų dėka yra lavinamas vaikų pastabumas, reakcija, atidumas, skatinamas mąstymas, gerinami strateginiai įgūdžiai, tad dėl visų šių priežasčių verta įsigyti PlayStation 3.