Pirkiniai/Paslaugos

Kokius klausimus reikėtų užduoti paminkladirbiams

Palaidojus artimąjį, po vienerių metų reikia pasirūpinti kapavietės sutvarkymu (nors tai įprastai pradedama daryti gerokai anksčiau) ir paminklo pastatymu, tačiau jei su tokiomis užduotimis susiduriama pirmą kartą, gali kilti labai daug klausimų, pvz., kur parduodami paminklai Vilniuje, koks antkapis galėtų būti pats tinkamiausias, kokie veiksniai yra svarbiausi ir kt. Ir nors paminklų pasirinkimas iš tikrųjų yra milžiniškas, tai tikrai nereiškia, kad nuo to vartotojams tampa lengviau pasirinkti. Todėl pirmiausia, kai rasite paminkladirbių bendrovę, nepamirškite užduoti šių svarbių klausimų.

  • Kiek laiko vykdoma ši veikla? Be jokios abejonės, kad reikėtų rinktis specialistus, kurie šią veiklą vykdo jau kurį laiką. Tokiu atveju galėsite būti užtikrinti, kad jūsų užsakytas paminklas bus pagamintas kokybiškai ir būtent tuomet, kada būsite sutarę. Be to, jei įmonė savo veiklą vykdo ne pirmus metus, nėra ko abejoti, kad yra klientų, kurie su malonumu pasidalintų savo teigiama patirtimi.
  • Paminklai VilniujeAr galima užsisakyti individualaus dizaino paminklą? Tai svarbus aspektas, jei norite, kad paminklas būtų išskirtinis ir jei jūsų nežavi nei vienas asortimente esantis paminklo modelis. Be abejo, pagal individualų užsakymą gaminami paminklai kainuoja brangiau, tačiau bet kuriuo atveju jo keisti nereikės ištisus dešimtmečius, todėl nereikėtų stengtis sutaupyti. Rinkitės tai, kas atitinka jūsų keliamus reikalavimus.
  • Kurioje šalyje gaminami paminklai? Įprastai yra du atsakymai. Paminklai būna gaminama mūsų šalyje arba Kinijoje, todėl iš anksto išsiaiškinkite ir nuspręskite, kokio paminklo norėsite. Žinoma, nesupraskite klaidingai. Jei jūsų pateiktas užsakymas yra skubus ir išskirtinis, bet kuriuo atveju paminklas bus gaminamas Lietuvoje.
  • Ar yra reikšmingas skirtumas tarp paminklo, pagaminto mūsų šalyje, ir to, kuris gaminamas Kinijoje? Be abejo, akivaizdžiausias skirtumas yra susijęs su darbui atlikti skirto laiko terminu ir darbų kaina. Jei paminklo gamyba užsakoma Lietuvoje, jis bus pagamintas kur kas greičiau, tačiau brangiau. Tuo tarpu, jei paminklas gaminamas užsienyje – situacija priešinga.
  • Kokie paminklai yra patvariausi? Prieš nuspręsdami, kurį paminklą pasirinkti, šios srities specialistų pasiteiraukite, kurie paminklai yra patys ilgaamžiškiausi.