Pirkiniai/Paslaugos

Kokius darbus dirba ir kuo gali Jums padėti skaitmeninės reklamos agentūra

Daugelis verslo įmonių turi savo marketinginius tikslus ir užduotis. Tai gali būti bendrovės pardavimų didinimas, klientų rato plėtimas, žinomumo didinimas, tam tikro įvaizdžio formavimas tikslinei auditorijai ir kiti tikslai. Siekiant tikslų, reikalingos konkrečios priemonės, kurios padės tuos tikslus pasiekti. Tuomet įmonėms į pagalbą ir ateina reklamos agentura.

Reklamos agentūros užduotis – vykdyti skirtingas reklamines kampanijas, skirstyti turimą marketinginį biudžetą skirtingiems kanalams, atlikti marketinginio planavimo darbus, nustatyti grįžtamąjį ryšį iš skirtingų reklamos kanalų. Agentūroms gali būti patikėtas ir visas kompanijos įvaizdžio kūrimas ir formavimas. Pradedant vizitinėmis kortelėmis, verslo dovanomis klientams, baigiant sloganu (reklaminiu šūkiu) ir užsakomaisiais straipsniais medijoje.

Skaitmeninė reklamaPačių reklamos agentūrų gali būti keleto rūšių. Pagrindinės – skatmeninės reklamos agentūros, viešųjų ryšių agentūros, media planavimo agentūros, reklamos gamybininkai.

Skaitmeninės arba digital reklamos agentūros administruoja savo klientų internetinę reklamą. Tokios kompanijos suplanuoja klientui digital marketingo strategiją ir parenka kanalus pagal tikslinę grupę ir norimus pasiekti tikslus. Digital agentūra administruoja Google Adwords paskyras, Facebook profilius, valdo reklamines kampanijas skirtinguose interneto tinklapiuose, rašo tekstus, straipsnius,komunikuoja su potencialiais užsakovais internetinėje erdvėje. Kai kurios skaitmeninės reklamos agentūros kuria internetines svetaines, elektronines parduotuves, logotipus, banerius, WEB dizainą, užsiima SEO paslaugomis.

Viešųjų ryšių agentūros rūpinasi savo klientų įvaizdžiu plačioje medijoje : spaudoje, internete, televizijoje, radijuje ir kitur. Žinutė dažniausiai yra komunikuojama per užsakomuosius straipsnius, interviu, pranešimus spaudai, konferencijas.

Media planavimo reklamos agentūros paprastai kombinuoja skirtingus reklamos kanalus. Tai daroma pakankamai plačiai – televizija, spauda, internetas, lauko reklamos stendai, radijo reklama. Reklamos tinkleliai sudaromi atsižvelgiant į reikalingą auditoriją, reklamuojamą produktą, kampanijos uždavinius. Neretai media planavimo agentūra dalį darbų perduoda kitoms agentūroms. Internetinės reklamos darbus – skaitmeninės reklamos agenturoms, reklamos gamybos darbus – gamybininkams.

Reklamos gamybos agentūros užsiima reklaminės produkcijos gamyba. Spektras yra ganėtinai platus. Gali būti gaminama : vizitinės kortelės, plakatai, skrajutės, lankstinukai, kalendoriai, verslo dovanos su firmine atributika, reklaminės iškabos, stendai, apipavidalinamos vitrinos, interjeras, drabužiai, lipdukai ant automobilių, autobusų ir kitų transporto priemonių.

Kaip matome, kiekviena reklamos agentūra specializuojasi savo srityje. Savo sritį kiekviena ir išmano geriausiai. Todėl patariame, ieškant pagalbos reklamos sferoje, nusistatyti savo marketinginės kampanijos tikslus, auditoriją ir kreiptis į savo srities profesionalus.