Namai

Kokios kaitlentės yra geriausios?

kaitlenteŠiuolaikinės kaitlentės – būtinas prietaisas kiekvienuose namuose. Jeigu norite valgyti ne tik sočiai, tačiau ir skaniai – priemonės, kurios garantuoja kokybišką maistą taip pat turi būti aukščiausios klasės. Pasirinkimas rinkoje labai platus, tad net ir išrankiausių poreikių turėtojas atras tai, kas jam puikiai tinka.

Degimo vietų skaičius.

Katlentės pirmiausia yra skiriamos pagal tai, kiek yra paskirta degimo vietų. Dažniausiai varijuojama tarp keturių ar dviejų ir priklausomai nuo to, kiek žmonių gyvena namuose arba kaip žmogus intensyviai gamina – pasirenkamas konkretus variantas. Nepamirškite, kad kaitlentės neturi orkaitės, tad vienu metu gali tekti virti, kepti ir troškinti net kelis patiekalus.

Prieš pirkdami konkretų prietaisą įvertinkite savo poreikius. Žinoma, ir galimybes. Įdomu tai, kad dvi degimo vietas turinčios kaitlentės kai kuriais atvejais kainuoja net brangiau.

Kaina.

Skirtingos kaitlentės kainuoja skirtingas pinigų sumas. Kadangi prietaisų pasiūla yra labai plati – kiekvienas atras tai, kas jam tinka ir įkandama pagal galimybes. Kol vienos kainuoja vos keliasdešimt eurų, kitos gali kainuoti net kelis tūkstančius. Svarbiausia įvertinti galimybes. Dažniausiai kainos labai stipriai šokteli dėl įmantraus dizaino. Žinoma, siekiant unikalumo investuoti teks.

Dizainas.

Štai kaip jau minėjome, dizainas gali būti tas veiksnys, kuris įkainoja elektrinį prietaisą labai brangiai. Žinoma, jeigu visa Jūsų virtuvė yra įrengta tam tikromis spalvomis arba formuojant tam tikrą stilių – akivaizdu, kad jau geriau investuoti kiek daugiau, tačiau iki galo išbaigti kuriamą interjerą.

Elektrinė ar dujinė?

Kaitlentės gali veikti naudojant elektrą arba dujas. Šiuo metu dažniausiai pasirenkama elektra, kadangi tai paprastesnis būdas. Žinoma, reikia įvertinti tai, kad jeigu namuose dings elektra, tokiu atveju Jūs niekaip negebėsite įsijungti prietaiso. Taigi, tam tikri faktoriai gali būti labai reikšmingi ieškant, lyginant ir pasirenkant.

Matmenys ir vieta.

Skirtingas technikos prietaisas yra skirtingos dydžio ir, žinoma, pagal tai jam parenkama konkreti vieta. Matmenys gali labai ženkliai skirtis. Žinoma, pirmiausia pagal tai, kiek yra degimo vietų. Jų skaičius lemia matmenis. Tiesa, degimo vietos gali būti ypač mažos. Tokiu atveju ir pačios kaitlentės dydis bus ženkliai mažesnis.

Ar tikrai nereikės orkaitės?

Svarstant kaitlentės pasirinkimą rekomenduojame įvertinti ir tai, ar Jums tikrai nereikės orkaitės, kurioje kepami puikūs pyragai bei kiti gaminiai. Kol vieni žmonės ja naudojasi tikrai labai retai, tuo tarpu kiti dažniausiai ten kepa didelį kiekį patiekalų. Būtinai apgalvokite šį faktorių prieš nuspręsdama, ar Jums tikrai jos nereikia.

Kaitlentės valymas natūraliomis priemonėmis

Jeigu norite kad Jūsų prietaisas ilgai ir sėkmingai tarnautų – rekomenduojame reguliariai prižiūrėti.

  • Soda. Tai labai puiki priemonė, kuri gali pašalinti net ir ilgai įsisenėjusias dėmės. Rekomenduojame uždėti sodos ir ją paprasčiausiai palikti ilgam laiko tarpui.
  • Actas. Šis puikiai išblizgins bet kokį paviršių. Užpilkite ant kempinėlės ir valykite tol, kol gautas rezultatas Jus tenkins.
  • Citrinos sultys. Jos taip pat dažniausiai skirtos blizginimui. Svarbiausia tai, kad nesugadina paviršiaus, nesubraižo jo ir nuostabiai blizga.
  • Druska. Jos uždėkite ant tų vietų, kur yra ypač įsisenėjusios dėmės.
  • Aliejus. Keistai skamba, tačiau su juo labai lengvai nuvalysite rimtas dėmes. Irgi pirmiausia siūlome užpilti, palaikyti ir paskui nuvalyti.