Kita,  Pirkiniai/Paslaugos

Kokios būna vyriškos varlytės ir peteliškės?

Turbūt neretai jau tenka pastebėti, kad vyrai taipogi nebeijo skirti daugiau laiko bei dėmesio savo išvaizdai. Lietuvoje daugėja tiek vyrų tiek jaunuolių, kurie vis drąsiau ir drąsiau atsižvelgia į vyraujančias stiliaus bei mados tendencijas. Šiuo metu vis dar populiarumo viršūnėje yra vyriški aksesurai, kurie vyrams padeda įprastoje darbinėje ar kasdienėje aprangoje suteikti originalumo, iškirtinumo, žaismingumo bei jaunatviškumo. Vyriškų aksesurų yra įvairių, tačiau kolkas dar ne visi atskiria ir pastebi skirtumus tarp vyriškos varlytės ir vyriškos peteliškės.

Varlytės vyramsVyriškos peteliškės dažniausiai yra surišamos, o varlytės dažniausiai būna jau su guma, kurią telieką uždėti ant marškinių apykaklės. Dažniausiai vyriškos peteliškės yra surišamos ir sugebėjimas tai atlikti yra gero tono ženklas, tačiau tokiu atveju jeigu nesiseka arba vis dar trūksta praktikos, nevertėtų nusiminti, o vietoj to tiesiog išbandyti jau paruoštas varlytes. Žinoma, jeigu apsilankysite nors vienoje iš vyriškų rūbų parduotuvių ar specializuotoje vyriškų aksesuarų parduotuvėje pamatysite, jog aksesuarų kiekis stebina visa savo galybe.

Įvairios vyriškos peteliškės ir varlytės dažniausiai būna rankų darbo. Rankų darbo peteliškės gali būti pasiūtos tiek iš medvilnės, lino, šilko, bet gali būti panaudojamas ir kailis arba medis ar net popierius. Rankų darbo vyriškos peteliškės dažniausiai lietuvių būna kuriamos itin krupščiai bei atsakingai. Todėl toks pirkinys jus gali džiuginti ilgus metus, mat rankų darbo aksesurai būna iškirtiniai, paruošti ir pasiūti atsakingai bei krupščiai. Tiesa, varlyčių ir peteliškių būna įvairių dydžių, formų ir stilių. Rinkdamiesi sau atkreipkite dėmesį į dažniausiai pasirenkamas arba mėgiamas aprangos spalvas, jas verta derinti. Venkite varlyčių, kurios būtų tokios pačios spalvos arba vos vos šviesesnės ar tamsesnės nei marškinių spalva. Tokioje vietoje nebijokite eksperimentuoti ir pasirinkti odos ar kailio imitacijos varlytes, galbūt įvairūs raštai yra idėja kaip atrodyti kasdien originaliai ir jaunatviškai. Vyriškos varlytės, kurios yra kelių spalvų bus itin praktiškos, kadangi jas galėsite rišėti ir kelias dienas iš eilės, tačiau atrodysite skirtingai. Taigi, norėdami į savo aprangą įnešti naujovių, išbandykite vyriškus aksesuarus kaip peteliškės.