Kita

Kokia pokerio knyga yra geriausia

Ar žinote, kokia pokerio knyga yra pati geriausia? Ne? Tai yra jūsų pokerio žaidimo dienoraštis arba kitaip tariant – sužaistų „rankų“ statistika bei ataskaita. Skamba keistai? Tačiau tik analizuodami savo žaidimą ir stebėdami savo progresą, galėsite pasiekti išsikeltus tikslus. Jums tikrai nepakaks žinoti, kurios pokerio kombinacijos yra pranašesnės už kitas ar kada būtų geriausia pasitraukti iš žaidimo. Kertinis aspektas šiuo atveju yra savo žaidimo kontroliavimas ir teisingų sprendimų priėmimas.

Pokeris yra ilgalaikis žaidimas. Tai reiškia, kad savo sėkmės ir puikių pasiektų rezultatų nereikėtų vertinti atsižvelgiant į vos kelias pokerio partijas. Savo rezultatus vertinkite ilguoju periodu. Tai tikrai nėra sėkme paremtas žaidimas. Jei vadovausitės tik sėkme, tikrai negalėsite būti laimintys žaidėjai. Tai yra darbas, kuris jums gali atnešti labai didelį pelną, tačiau norint, kad tai taptų realybe, reikia įdėti labai daug pastangų, skirti begalę laiko ir niekada nesustoti pusiaukelėje.

Pokerio kombinacijos

Jei pasidomėtumėte visame pasaulyje puikiai žinomų profesionalių pokerio žaidėjų gyvenimo istorija, pastebėtumėte akivaizdžius skirtumus, kurie skiria juos nuo eilinių žaidėjų, kuriems pokeris yra tik lengvas laisvalaikio praleidimo būdas. Pokerio žaidėjai, kurie šį žaidimą gali vadinti savo pagrindiniu pragyvenimo šaltiniu, į visą tai žvelgia visiškai kitomis akimis. Trumpiau tariant, jei jo nevertina kaip žaidimo ir nedaro to dėl pramogos. Jie skiria tam labai daug laiko ir žiūri kaip į rimtą bei didelių pastangų reikalaujantį darbą. Jie pasižymi labai stipria disciplina, moka kontroliuoti savo biudžetą ir geba nepasiduoti emocijoms.

Profesionalių pokerio žaidėjų žodyne taip pat nėra ir žodžio „atsilošti“. Tai nėra suderinama su pelningu žaidimu. Jei profesionalus žaidėjas mato, kad šiandien nėra jo diena ir netgi tinkamai apskaičiuojant savo galimybes nepavyksta laimėti įprastų ir lengvų pokerio partijų, tuomet jis ramia širdimi pasitraukia iš žaidimo ir jį tęsia tik tuomet, kai jaučiasi pasiruošęs nugalėti. Toks psichologinis pasiruošimas yra labai svarbus elementas kiekvieno pokerio žaidėjo rutinoje. Todėl jei norite nesusidurti su dideliais praradimais ir žaisti pelningai – kontroliuokite savo emocijas ir apgalvokite kiekvieną priimamą sprendimą.