Pomėgiai/Laisvalaikis

Kodėl PDF knygos yra vertos jūsų dėmesio

Būtų sunku rasti žmogų, kuris nemėgtų popierinių knygų, tačiau pastaruoju metu vis dažniau pasirenkamos knygos, kurias galime skaityti savo išmaniuosiuose telefonuose, kompiuteriuose ir elektroninių knygų skaityklėse. Nors fizinės ir virtualios knygos yra sunkiai sulyginamos, elektroninių knygų privalumai yra akivaizdūs.

1. Kur kas lengviau įsigyti.

Jei domitės tam tikra sritimi ir jums žūtbūt labai greitai reikia specifinės knygos, ją galite įsigyti internetu ir atsisiųsti akimirksniu. Vietoje to, kad ilgai lauktumėte, kol jums reikiama knyga bus pristatyta jūsų nurodytu adresu, pradėti skaityti galite nieko nelaukus.

2. PDF knygų variantai yra lengviau atnaujinami.

Informacija pastaruoju metu labai greitai kinta. Knygos, kuriose aptariama kintanti informacija, greitai tampa nenaudingos. Tuo tarpu PDF knygos yra koreguojamos paprasčiau ir greičiau. Užsisakę elektroninius knygų variantus galite būti tikri, kad juose bus naujausia informacija.

PDF knygos

3. Įprastai siūloma daugiau nei tik el. knyga.

Nemaža dalis el. knygų yra parduodamos su papildoma medžiaga, kurios nebūna tradicinio formato knygose. Tai reiškia, kad už tą pačią, o kartais ir mažesnę kainą, galite gauti nepalyginti daugiau.

4. Užima mažiau vietos.

Elektroninėms knygoms talpinti tereikia pasirinkto kompiuterinio prietaiso. Jums nebereikia turėti begalės lentynų ir spintų, kuriose laikytumėte visą savo asmeninę biblioteką. Taip pat tampa kur kas paprasčiau turimomis PDF knygomis dalintis su savo draugais ir šeimos nariais.

5. El. knygos prisideda prie gamtos išsaugojimo.

Jei įsigytų PDF knygų nesumanysite spausdinti ant fizinio popieriaus, prisidėsite prie gamtos išsaugojimo. El. knygoms pagaminti nereikia paaukoti medžių, todėl knygas galime skaityti žinodami, kad dėl mūsų malonumo nenukenčia gamta.

6. Didesnis mobilumas ir patogumas.

Elektroninės knygos yra patogesnės. Jas visuomet galime turėti su savimi. Jei kasdien nešiojamės išmanųjį telefoną arba planšetę, be vargo juose sutalpinsime tūkstančius įvairių knygų. Tuo tarpu fizinės knygos tokio mobilumo suteikti negali.

7. Galima naudotis paieška.

Jei pamiršome puslapį, kuriame baigėme skaityti, visuomet galime pasinaudoti paieškos sistema, kurios pagalba akimirksniu būsime nukreipti į reikiamą knygos vietą.