Kita,  Verslas/Ekonomika

Kodėl kiekvienai startuojančiai įmonei reikalingas patikimas partneris?

verslo partnerisDažnai patyrę verslininkai sako, kad nebūtų sukūrę galingos ir stabilios įmonės, jeigu neturėtų gerų finansinių partnerių, kuriais visada galima pasitikėti. Tai yra tikra tiesa – nesvarbu, kaip gerai išmanote savo verslo sritį, reikia patikimo buhalterijos partnerio, kuris galėtų jums padėti sutvarkyti visus finansinius ir buhalterinius reikalus bei taip padėtų užtikrinti stabilią jūsų kompanijos veiklą. Be abejo, dėl buhalterinių darbų, dažnai yra pasamdomas vienas pastovus buhalteris, tačiau ar to užtenka? Vienas iš moderniausių sprendimų – vietoj vieno buhalterio, tiesiog turėti partnerystę su buhalterine įmone, kuri gerai pasirūpintų visais klausimais, susijusiais su buhalterine sritimi. Tačiau, ar tai iš tikrųjų geriau? Palyginkime.

Buhalterijos specialistai, kurie dirbs su jūsų įmonės buhalterija, prieš tai išsiaiškins jūsų įmonės veiklos specifiką, kad būtų lengviau suprasti, kaip viskas vyksta ir kokie yra jūsų siekiai. Patikimas buhalterinis partneris turi būti atsakingas ne tik už jūsų įmonės buhalteriją visoms institucijoms, tačiau ir jums – laiku teikti ataskaitas, reikiamus dokumentus ir statistiką, kad jūs, įmonės vadovas, galėtumėte visuomet žinoti kas vyksta ir realiai įvertinti padėtį – toks bendradarbiavimas užtikrins sėkmingą verslo eigą ir tolimesnius vis augančius rezultatus.

Buhalterijos partneris neretai gali jums pasiūlyti daugybę nemokamų patarimų ir konsultacijų. Įprastai, sudarant ilgalaikę bendradarbiavimo sutartį, visos konsultacijos būna nemokamos, o kai kurios buhalterijos įmonės taip pat siūlo ir nemokamą audito paslaugą bei patarimus, kaip išvengti dažniausiai daromų klaidų šioje srityje. Be jokios abejonės, jūsų patikimas buhalterinis partneris galės pasiūlyti lankstų sutarties variantą – juk įmonių būna įvairių, tad jeigu esate nedidelė įmonė, vargu ar jums reikia maksimalaus plano – jūsų buhalterija gali būti kompaktiškesnė ir jos tvarkymas bus gerokai pigesnis.

Jūsų buhalterinis partneris taip pat pasirūpins, kad jaustumėtės saugiai – tokia veikla yra reglamentuojama profesinės civilinės atsakomybės draudimu, todėl jūs visuomet žinosite, kad jūsų buhalterija yra tvarkoma labai atsakingai ir tikrai galėsite pasidžiaugti tuo, kad turite atsakingą partnerį tokioje svarbioje verslo srityje.

Ar tai pigiau nei samdyti buhalterį?

Bendradarbiaujant su buhalterijos įmone, jūs sutaupysite nemažai pinigų, kadangi jums nereikės atskirai samdytis buhalterio. Viskas ko jums reikės – tai sumokėti mokestį tai įmonei vieną kartą per mėnesį. Būna įvairių planų, tačiau neretai taikomos gana didelės akcijos – kai kurie buhalteriniai partneriai dabar siūlo planus, kurie kainuoja vos 50 eurų per mėnesį. Aišku, daug kas priklauso ir nuo konkrečių jūsų įmonės poreikių, todėl prieš užsisakant kokią nors paslaugą, visuomet verta pasikalbėti apie tai – užsirašyti į nemokamą buhalterinę konsultaciją, kur sužinosite daugybę naujų dalykų ir taip pat galėsite apsvarstyti, kuris variantas jums yra pats tinkamiausias.

Taigi, kaip matote, ne be reikalo dabar patikimas buhalterinis partneris yra tokia populiari alternatyva įprastam samdomam buhalteriui. Ypač ši paslauga yra naudinga jaunoms įmonėms, kurios dar tik pradeda savo kelią į viršūnę ir nori savo dėmesį nukreipti į gamybą, verslo plėtrą ar kitus dalykus, o buhalteriją ir finansines ataskaitas atiduoti patyrusiems bei patikimiems specialistams.