Turizmas/Kelionės

Kemperių nuoma – būdas susikurti svajonių atostogas

Kelionių organizatoriai visuomet siūlo įvairiausius vasaros atostogų variantus: viskas įskaičiuota, nieko nereikės rūpintis, transportas nuo oro uosto iki viešbučio jau užsakytas, ekskursijos ir išvykos taip pat suplanuotos. Tačiau tikrai ne visi trokšta atostogų, kurių kiekviena minutė būtų suplanuota it griežčiausias darbo grafikas. Kartais labiau norisi tiesiog sėsti į automobilį ir leistis, kur tik akys veda – kelias pats taps geriausiu kelionių organizatoriumi. Geriausias būdas keliauti be jokių suvaržymų yra kemperiu nuoma.

Kemperiu nuoma

Leistis į nuotykį nameliu ant ratų rekomenduojame dėl kelių priežasčių:

  • Visiška laisvė. Kemperis suteikia visišką nepriklausomybės jausmą, kadangi patys planuojate visą kelionės eigą nuo A iki Z. Galite rinktis maršrutą, kuris jums įdomiausias ir patraukliausias – nesvarbu ar keliausite tik po Lietuvą, ar surengsite įsimintiną išvyką po Europą, aplankant ne vieną šalį. Jums nereikia niekur skubėti ir derintis prie kitų keliautojų, kaip dažnai būna keliaujant autobusu. Galite važiuoti iš lėto ir mėgautis atsiveriančiu peizažu, jei tik pageidaujate – iš pagrindinio kelio pasukite į šalutinį ir sustokite prie lankytinų objektų, kuriuos pageidaujate aplankyti.
  • Keliaudami kemperiu neturėsite rūpintis viešbučiais ar nakvynės namais – viską, ko jums prireiks rasite tiesiog pačiame namelyje ant ratų. Moderniuose kemperiuose yra ne tik patogios lovos, nedidelė virtuvėlė su visa reikalinga įranga, bet ir mini vonios kambarys su visais patogumais. Nakvynei visada galite sustoti specialiose nameliams ant ratų skirtose aikštelėse, kur galėsite atsipalaiduoti gamtos apsuptyje, pasigaminti nuostabią vakarienę ant grotelių, o iš ryto toliau leistis į kelią.
  • Gera kaina. Jei planuojate rimtesnę išvyką – kelionė kemperiu tikrai kainuos žymiai pigiau, jei atostogos įsigyjant kelialapį iš kelionių organizatoriaus ar tiesiog savarankiškai užsisakant bilietus ir rezervuojant viešbučius. Didžiausią sumą sutaupysite neapsistodami viešbučiuose, taip pat ir patys gamindami maistą. Namelyje esančioje virtuvėlėje galėsite puikiai šeimininkauti.

Prieš pradėdami planuoti kelionę turėtume žinoti keletą pagrindinių taisyklių: norėdami keliauti nameliu ant ratų privalote turėti bent B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, taip pat – būtinas užstatas, kuris atiduodamas grąžinus kemperį be defektų, išvalytu salonu ir pilnu degalų baku. Tai techninės detalės, o visa kelionės eiga priklauso tik nuo jūsų išmonės ir pageidavimų.